NOW TV’nin yeni yapımlarından olan Gaddar dizisinde güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden birisi de Buse Meral oldu. Gaddar dizisinin Leyla’sı Buse Meral kimdir? Hayatını ve geçmişte oynadığı TV dizilerini sizler için aktarıyoruz... Ayrıca yaşı, boyu, aslen nereli olduğunu da açıkladık.

Buse Meral’in özel hayatı hakkında da merak edilenler var. Özellikle ailesi ve sevgilisine dair bilgiler büyük bir merak konusu. Buse Meral sevgilisi kimdir sorusunu yanıtlamakla birlikte tüm merak edilenleri aktarıyoruz. İşte detaylar…

Buse Meral Kimdir 4

Buse Meral'in Hayatı

Buse Meral TV dizileriyle son döneme damga vuran oyuncular arasında başarısıyla ve güzelliğiyle dikkat çekiyor. Son olarak Gaddar dizinde seyirciyle buluşan oyuncu, ilgili yapımda en fazla dikkat çeken isimler arasında yerini aldı... Buna bağlı olarak Buse Meral kimdir sorusuyla araştırmalar yapılmaya başladı. Gaddar dizisi Leyla kimdir? Detaylı bir şekilde yanıtlıyoruz.

Buse Meral ailesi ve sevgilisi ile de merak edilen oyunculardan arasında yer alıyor. Özellikle Buse Meral’in sevgilisi, annesi ve babası hakkında mevcut bilgileri sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Buse Meral Kimdir 5 (1)

Oyuncu Buse Meral Kimdir?

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu NOW TV’de yayınlanan Gaddar dizisiyle gündeme gelen Buse Meral hakkında araştırmalar yapılıyor. Ekranların sevilen yüzü Buse Meral, Gaddar dizisinde Leyla karakteriyle izleyicilerle buluşuyor. Daha önce Ege’nin Hamsisi, Uyanış: Büyük Selçuklu gibi yapımlarda yer alan Buse Meral’in hayatına kısaca göz atalım. Buse Meral kimdir? İşte yanıtı…

Buse Meral, 25 Temmuz 1999 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı.

Üniversite mezuniyeti sonrasında 2018 yılında kameralar karşısına geçti. Oyunculukla erken yaşlarda tanışan Buse Meral, bu dönemde Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte “Ege’nin Hamsisi” aile komedi dizisinde rol aldı. Sonraki dönemlerde “Tek Yürek” ve “Bizim Hikaye” dizilerinin kadrosunda yer aldı. Başarılı oyuncu aynı zamanda pek çok markanın reklam filmlerinde de yer aldı.

Buse Meral TV dizileri içerisinde 2020 yapımlı Uyanış: Büyük Selçuklu dizisiyle başarılı çalışmalara imza attı. Bu dizide Mahmelek karakteriyle seyircilerle buluşan Meral, izleyiciler açısından büyük beğeni topladı.

Burak Tozkoparan ile birlikte dönem dizisi olan “Destan” adlı yapımda rol alarak Sırma karakterini oynadı. Güzel oyuncu, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı “Baba” adlı dizide yer aldı. Son dönemde ise Vermem Seni Ellere (2023), Aşka Düşman (2024) ve Gaddar (2024) dizilerinde rol aldı. Gaddar dizisinde Leyla karakterini oynayan Buse Meral kimdir sorusunun yanıtı kısaca bu şekilde…

Buse Meral kaç yaşında? Boyu kaç? Aslen nereli? İşte detaylar…

Buse Meral Kimdir 6

Buse Meral Yaşı Kaç? Boyu ve Diğer Bilgiler

Buse Meral kimdir sorusuyla birlikte oyuncunun aslen nereli olduğu, kaç yaşında ve boyunun kaç olduğu merak ediliyor. Buse Meral, 25 Temmuz 1999 doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 25 yaşındadır.

Genç yaşına karşın sayıca fazla ve başarılı yapımlarda rol alması, kariyeri açısından onu gelecekte daha fazla televizyonda ve sinemada göreceğimizi gösteriyor. Son dönemde Buse Meral’in “Cadı” adlı filmle sinema perdesini de araladığını aktaralım. Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın eserinden uyarlanan filmde, başrol Fikriye karakterini canlandırmaktadır.

Buse Meral kimdir şeklinde araştırma yapan kullanıcılar, güzel oyuncunun boyunu merak ediyor. Buse Meral boyu 167 cm’dir.

Buse Meral Kimdir

Buse Meral Sevgilisi Kimdir?

Buse Meral, son günlerde sevgilisi ile gündeme geldi. Gaddar dizisinde Leyla karakterini canlandıran güzel oyuncu, bir diğer başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli ile aşk yaşıyor! Buse Meral’in sevgilisi kimdir şeklinde merak eden okuyucularımız için güzel oyuncunun Aras Bulut İynemli ile birlikte olduğunu belirtebiliriz.

Bir süredir sevgili oldukları iddia edilen Buse Meral Aras Bulut İynemli ikilisinden net bir açıklama gelmese de yaşanan gelişmeler sevgili olduklarına işaret ediyor.

Buse Meral kimdir, sevgilisi kim şeklinde araştırma yapanlar için şu bilgileri ekleyelim:

 • “Buse Meral, yer aldığı film nedeniyle partneriyle birlikte Birsen Altuntaş’ın YouTube kanalına konuk oldu. Aşk hayatında nasıl bir dönem yaşıyorsun sorusuna verdiği yanıt ise iddiaları doğrular nitelikteydi. Güzel, her şey çok keyifli şu an, mutluyum şeklinde açıklama yapan güzel oyuncunun Aras Bulut İynemli’nin adını duyduğunda gülümsemesi ise gözlerden kaçmadı.”

Buse Meral Aslen Nereli? Ailesi Ne İş Yapıyor?

Buse Meral’in hayatını aktarırken nereli olduğuna da değinelim. Son dönemde başarılı yapımlarla ve güzelliğiyle gündeme gelen Buse Meral, İstanbul doğumludur. Köken açısından aslen nereli olduğuna dair ise net bir bilgi bulunmuyor. Dolayısıyla Buse Meral aslen nereli sorusunun yanıtı bilinmiyor.

Buse Meral kimdir sorusuna benzer şekilde güzel oyuncu hakkında annesi ve babası ile ilgili de merak edilenler bulunuyor. Bu doğrultuda Buse Meral babası kimdir şeklinde araştırmalar yapılabiliyor. Aileye dair net bir bilgi bulunmasa da İstanbul’da oldukları tahmin edilmektedir. Ne iş yaptıklarına dair ise bir açıklama bulunmuyor.

Acıgöl, Kurban Bayramı'nın gözdesi oldu Acıgöl, Kurban Bayramı'nın gözdesi oldu

Buse Meral Kimdir 2

Buse Meral Tv Dizileri

Buse Meral kimdir sorusuna ek olarak oyuncunun yer aldığı TV dizilerini ve filmlerini listeleyeceğiz. Başarılı oyuncu, henüz 25 yaşında olmasına karşın birçok başarılı yapımda yer almıştır. TV dizilerine ise son dönemde Cadı filmiyle sinema perdesini de eklemiştir.

Buse Meral TV dizileri ve filmleri şu şekildedir:

 • Ege’nin Hamsisi (2018)
 • Gülperi (2018 – 2019)
 • Bizim Hikaye (2019)
 • Tek Yürek (2019)
 • Elimi Bırakma (2019)
 • Ex Aşkım (2021)
 • Uyanış: Büyük Selçuklu (2020 – 2021)
 • Destan (2021 – 2022)
 • Baba (2022)
 • Vermem Seni Ellere (2023)
 • Aşka Düşman (2024)
 • Cadı – Film (2024)
 • Gaddar (2024)

Buse Meral kimdir sorusunu yanıtladık. Merak ettiklerinizi ve sorularınızı yorumlar bölümünden belirtin, hemen yanıtlayalım

Muhabir: Nihat Toklu