Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Gençlik Kampı, öğrencilere yönelik sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler sunuyor. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kampı, son olarak Muratpaşa Belediyesi’ne bağlı eğitim ve destek kurumlarında öğrenim gören 85 öğrenciyi ağırladı. Muratpaşalı öğrenciler, gençlik kampını ziyaret ederek hem farklı etkinliklerle keyifli saatler geçirdi.

Deniz kenti Antalya’da çocuklar denizde değil bakın nerede serinlediler! Deniz kenti Antalya’da çocuklar denizde değil bakın nerede serinlediler!

Muratpaşalı Gençler Gençlik Kampını Keşfetti (1) (Small)

HEM ÖĞRENDİLER HEM EĞLENDİLER

Gençlik kampında bir gün süreyle, doğa yürüyüşü, takım sporları, çeşitli atölyeler ve liderlik becerilerini geliştiren etkinliklere katılan öğrenciler dolu dolu zaman geçirdi.

Muratpaşalı Gençler Gençlik Kampını Keşfetti (8) (Small)

Tanışma, kaynaşma ve sosyalleşme fırsatı da bulan öğrenciler, kamp ortamında arkadaşlık bağlarını güçlendirme fırsatı elde etti. Kampın sunduğu çeşitli aktiviteler sayesinde hem eğlenme hem de öğrenme imkânı bulurken, Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Kaynak: ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / BÜLTEN