Antalya trafiğinde kırmızı ışık neden uzun süre yanar, trafik lambalarının sıklığı ve süresi neye göre belirlenir? Antalya trafiğinde kırmızı ışık neden uzun süre yanar, trafik lambalarının sıklığı ve süresi neye göre belirlenir?

 Dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yağış nedeniyle sel felaketinin yaşandığı Antalya genelinde İtfaiye, ASAT, Fen İşleri, Park Bahçeler ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı olmak üzere ilgili tüm birimleriyle çalışmalarını sürdürüyor. 1450 personel ve 290 araç-iş makinesi ile sahada aralıksız çalışmaya devam eden ekipler yaraları sarmaya çalışıyor. Büyükşehir, selden etkilenen bölgelere 3 öğün sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriyor.

Buyuksehir Felaketin Yaralarini Sariyor Gorsel (Small)

3 ÖĞÜN SICAK YEMEK

Buyuksehir Felaketin Yaralarini Sariyor Resim (Small)

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, afetin yaşandığı mahallelerde vatandaşlara su ve ekmek yardımı yapıyor. Sokak sokak dolaşan Büyükşehir ekipleri, göl olan yollar nedeniyle dışarı çıkamayan vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Mobil Aşevi de sel felaketinin en çok vurduğu Gebizli Mahallesi’nin ardından Yeşildere Mahallesinde sel mağduru vatandaşlara sıcak yemek ikramında bulundu. Mobil aşevinden Yeşildere Mahallesinde selden etkilenen vatandaşlara bin kişilik 3 çeşit sıcak yemek ikramı yapıldı. BÜLTEN

Kaynak: BÜLTEN