Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Milletler Ligi karşılaşması kapsamında Antalya’da oynanan karşılaşmalarda A Milli Voleybol Takımı’nı yalnız bırakmayarak, kaptan Eda Erdem’e çiçek ve Büyükşehir Belediyesi forması hediye etti.

6E4403C8 F94E 4Ad0 8E66 F8426092A82C (Small)

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenen Milletler Ligi (VNL) organizasyonunun Antalya etabındaki ilk hafta karşılaşmalarında A Milli Voleybol Takımı, Antalyalı izleyicilerden büyük ilgi gördü. Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları da A Milli Voleybol Takımını maçlarda yalnız bırakmadı.

274D7496 Df40 41Df 85Ba 83440C9Be297 (Small)

2024 Aybastı Yağlı Güreşleri ne zaman? Hangi başpehlivanlar katılacak? Canlı yayın var mı? 2024 Aybastı Yağlı Güreşleri ne zaman? Hangi başpehlivanlar katılacak? Canlı yayın var mı?

A Milli Voleybol Takımı’nın son maçı olan Fransa karşılaşmasında Büyükşehir Belediyesi oyuncularından Asım Fuat Çite, kaptan Eda Erdem’e çiçek ve Antalya Büyükşehir Belediyesi forması hediye etti. Tekerlekli Basketbol Takımı oyuncusu Asım Çite, Kaptan Eda Erdem’e gösterdikleri performansla gurur duyduklarını belirterek, kalan maçlarda başarılar diledi.

Kaynak: ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / BÜLTEN