CHP Kepez İlçe Başkanı Gökhan Ölmez, teleferik kazasının ardından tutuklu yargılanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü cezaevinde ziyaret etmeye giderken, Döşemealtı’nda içinde bulunduğu aracın başka bir araç ile çarpışması sonucunda ağır yaralandı.

ACİL AMELİYATA ALINDI

CHP Kepez İlçe Başkanı Gökhan Ölmez’in içinde bulunduğu araç, Döşemealtı’nda başka bir araç ile çarpışması sonucunca Başkan Ölmez, dizinden ağır yaralandı. Dizinde kırıklar oluşan Başkan Ölmez, kaldırıldığı hastanede acil ameliyata alındı. Edinilen bilgilere göre sağlık durumunun iyi gittiği Başkan Ölmez’in tedavisi hala devam ediyor.

Antalya’da kaza yapan sürücünün rahatlığı polisi sitem ettirdi… Polisin tepkisi vatandaşları gülümsetti Antalya’da kaza yapan sürücünün rahatlığı polisi sitem ettirdi… Polisin tepkisi vatandaşları gülümsetti

Gokhan Olmez (Small)

CHP KEPEZ İLÇE BAŞKANI GÖKHAN ÖLMEZ KİMDİR?

CHP’nin yıllardır parti tabanında çalışan ve CHP’nin her çalışmasında yer alan Gökhan Ölmez, 28 Mayıs 1984 yılında Antalya’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretim eğitimini Kepez İlçesi Kütükçü Mahallesi’nde tamamlayan Ölmez, lise eğitimini ise Çağlayan Lisesi’nde tamamladı. 2004 yılında gençlik kolları ile siyasi hayatına başlayan Ölmez, sandık görevi, okul sorumluluğu, mahalle sorumluluğu ve delegelik yaptı. CHP’nin kendisine verdiği bütün görevleri yerine getiren Ölmez, 2019 yılında CHP Kepez İlçe Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Göreve gelmesinin ardından Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yaptı.

Kaynak: HABER MERKEZİ