Sezen Aksu Sahneyi Neden Bıraktı? Kaç Yıldır Sahne Almıyor? Son Konseri Ne Zamandı? Sezen Aksu Sahnelere Dönecek Mi? Sezen Aksu Sahneyi Neden Bıraktı? Kaç Yıldır Sahne Almıyor? Son Konseri Ne Zamandı? Sezen Aksu Sahnelere Dönecek Mi?

MF yapım imzalı, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun yaptığı Bahar dizisi herkes tarafından ilgiyle izlense de kadın izleyicilerin daha çok beğenisini topladı. Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak gibi isimlerin yer aldığı dizide her oyuncu oynadığı karakterin hakkını vermeye devam ediyor. Ancak seyircilerin gözü başrolde yer alan Demet Evgar’a çevrilmiş durumda. Evgar hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Whatsapp Image 2024 04 19 At 17.22.09 (1)

DİZİNİN SEVİLME NEDENİNİ DEMET EVGAR AÇIKLADI

Bahar dizisi ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. Reytinglerin tavan yaptığı dizinin bu kadar sevilmesi hakkında açıklama yapan dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar, “Bahar’ın dünyası daha doğrusu tarihi ikiye ayrılıyor. Yaşamayı unuttuğu noktadan hayatını kaybetme tehlikesi ironik şekilde onun kalp masajı şoku oluyor. “Hayır bu geminin dümeninde ben varım ve gemiyi kendim için denize açıyorum” diyor. O açıldığı denizde çok alabora yaşıyor ama sıcak denizlere de ulaşıyor. Kendi ‘baharına’ kavuşuyor, çiçekleniyor, özgüveni ve gücünün farkına vardıkça. Yaşı ya da statüsünü bir etiket olarak yorumlamadan ve bunu kabullenmeden, cesurca sıfırdan hayata atılmaktan korkmuyor. Ve bunu yaparken çevresine de sıkıca sarılan, korumacı, verici ve onları düşünen bir noktadan… Aslında bas bas bağırdığımız, ‘sevgi dilini’ kullanarak yaklaşıyor ve onlar için de baharı getiriyor.” açıklamasında bulundu.

Whatsapp Image 2024 04 19 At 17.22.09 (2)

DEMET EVGAR KİMDİR?

18 Mayıs 1980 doğumlu olan Evgar, Manisa’da dünyaya geldi. Güzel oyuncu oyunculuk hayatına Manisa'da amatör bir topluluk olan Afsem Tiyatrosu ile başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Demet Evgar, üniversite eğitimi devam ederken “Tiyatro Kılçık” adını verdiği bir topluluk inşa etti ve burada hem oyun yazarlığı hem de oyunculuk yaptı. 1 Erkek 1 Kadın adlı dizide Zeynep karakterine hayat veren Evgar, Yedi Numara, Aslı ile Kerem, Çiçek Taksi, Tatlı Hayat, Yuvam Yıkılmasın, Çınaraltı, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, Erkekler Ağlamaz, 1 Kadın 1 Erkek, Vatanım Sensin, Avlu, Alev Alev gibi bir çok yapımda rol almıştır.
Evgar, altı senedir beraber olduğu Levent Babataş ile 2022 yılında dünyaevine girmiş ve bu evlilikten Mavi adında bir evladı olmuştur.

Muhabir: STAJYER MUHABİR SİBEL YEŞİL