Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tekstil sektöründe faaliyet gösteren sanayicilere ve firma personellerine yönelik önemli bir eğitime daha ev sahipliği yaptı.

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN ÖNEMİ KONUŞULDU

Tekstil Mühendisleri Odası Denizli Şubesi’nin 3’üncüsünü gerçekleştirdiği “Üyelerimizden Üyelerimize” etkinliği kapsamında Denizli OSB Müdürlüğü Konferans Salonunda Fuerte Consultancy Kurucusu, Başdanışman Mehmet Baba’nın sunumuyla “Tekstil Sektöründe Sürdürülebilir Sertifikalar” konulu eğitim gerçekleştirildi.

Mersin’in kaderi Büyükşehir Belediye Başkanın elinde… Başkan Seçer onay verirse Mersin o yerleri kaybedecek Mersin’in kaderi Büyükşehir Belediye Başkanın elinde… Başkan Seçer onay verirse Mersin o yerleri kaybedecek

Deni̇zli̇teksti̇l (1) (Small)

Sektör paydaşlarının, sanayicilerin ve tekstil firmalarında çalışan personellerin yoğun katılım gösterdiği eğitimde katılımcılara tekstil sektöründe sürdürülebilirliğin önemi, bu çerçevede yapılabilecek uygulamalar, sürdürülebilirlik açısından kazandırılması gereken sertifikalar ve bu sertifikaların faydaları konularında bilgiler verildi. Katılımcılar, interaktif şekilde gerçekleştirilen eğitimde, merak ettikleri soruları sorma imkanı buldu. 

Kaynak: İHA