Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu kullanmak amacıyla Ankara'daki Anıttepe Lisesi'ne geldi. Bahçeli'nin kolunun bandajlı olması ve yüzünde morlukların olması dikkatleri üzerine çekti. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bahçeli, yeni yüzyılın ilk yerel yönetim seçimlerinin yapıldığını belirterek;

Devtlet Bahceli Morluk Oy

"Seçimlerin bütün siyasi partilerimize, onların değerli adaylarına başarılar diliyorum. Milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah çok daha güzel günler, çok daha güzel seçimler gerçekleştirilecektir. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

DEVLET BAHÇELİ KAZA MI GEÇİRDİ?

Devlet Bahçeli’nin kolunun sargılı olması ve yüzünde morlukların olması gündem oldu. Merak konusu olan konuya ilişkin MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman 10Haber’e açıklamalarda bulundu. Ataman, konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı:

Devtlet Bahceli Morluk

22 Nisan Survivor DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI kim, bu hafta kadın düellosunda kimler yarışacak, adaya kim veda edecek? 22 Nisan Survivor DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI kim, bu hafta kadın düellosunda kimler yarışacak, adaya kim veda edecek?

“Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.”

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN