Türkiye'de oy verme işlemi, Yüksek Seçim Kurulu'nun belirlediği takvime göre bazı illerde saat 07.00, bazı illerde ise 08.00'de başladı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 12.45’de Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Anıttepe Ortaokulu’na gelerek oyunu kullandı. Devlet Bahçeli'nin yüzünde yer alan morluklar ise merak konusu oldu. Konuyla ilgili partiden açıklama yapıldı.

Devtlet Bahceli Yara

DEVLET BAHÇELİ’YE NE OLDU?

Devlet Bahçeli, oyunu kullandıktan sonra kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. Devlet Bahçeli, şu sözlere yer verdi:

“Seçimlerin bütün siyasi partilerimize, onların değerli adaylarına başarılar diliyorum. Milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah çok daha güzel günler, çok daha güzel seçimler gerçekleştirilecektir. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyorum.”

Devtlet Bahceli Morluk

“KAZAYDI”

Oy vermeye gelen Devlet Bahçeli’nin yüzünde yer alan morluklar ise birçok kişi tarafından merak konusu oldu. Konuya ilişkin MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman 10Haber’e açıklamalarda bulundu. Ataman, konuya ilişkin şu sözlere yer verdi:

Survivor 2024 takımlar ve adalar birleşti mi, BİRLEŞME Partisinde neler oldu, bu akşam mı? Survivor 2024 takımlar ve adalar birleşti mi, BİRLEŞME Partisinde neler oldu, bu akşam mı?

“Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.”

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN