Antalya’da etkili olan bunaltıcı havalar nedeniyle vatandaşlar yağmur hasreti yaşıyor. Antalya’yı etkisi altına alan sıcak hava dalgası nedeniyle vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumu raporunu sık sık kontrol ederek yağışın olup olmadığını araştırıyor. Kent genelinde nem oranının da giderek artmasıyla gökyüzünü kaplayan nem bulutları vatandaşları giderek bunaltıyor. Antalya’da yağışın olup olmadığını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumu raporunu sık sık kontrol ediyor. Peki 23 Haziran Pazar günü Antalya’nın ilçelerinde yağış var mı? Antalya’da yarın hava nasıl olacak?

ANTALYA 23 HAZİRAN PAZAR HAVA DURUMU

Antalya 23 Haziran Hava (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 36 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 33 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 33 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 23 Haziran Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 37 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 20 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 36 derece olacak.

Antalya 23 Haziran Hava Durumu (Small)

ELMALI

Elmalı’da 23 Haziran Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 18 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 39 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 23 Haziran Pazar günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 23 Haziran Pazar günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 23 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 23 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 36 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 36 derece olacak.

Antalya 23 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

KAŞ

Kaş’ta 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 36 derece olacak.

Antalya’nın en lüks semtinde vatandaşlar markete hasret kaldı Antalya’nın en lüks semtinde vatandaşlar markete hasret kaldı

KEMER

Kemer’de 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 23 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 35 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 38 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 23 Haziran Pazar günü güneşli bir havanın olacağı tahmin ediliyor. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 33 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 17 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 37 derece olacak.

Antalya 23 Haziran (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 23 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 35 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 23 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 34 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 23 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 33 derece olacak.

SERİK

Serik’te 23 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 33 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN