Antalya’da bayram heyecanı sürerken vatandaşlar kendilerini sokaklara attı. Sıcak hava dalgasının etkili olduğu Antalya’da bayram boyunca havanın nasıl olacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor. Cuma günü yağan yağmurun ardından vatandaşlar, bayramda yağmurun yağıp yağmayacağını araştırıyor. Bayram süresince nüfusun iki katına çıktığı Antalya’da hava sıcaklıkları da artmaya devam ediyor. Cuma günü yağan yağmurla birlikte serinlemesi beklenen havanın eski haline dönmesi vatandaşları hüsrana uğrattı. Peki Antalya’da bayramın 2. Günü hava nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde 17 Haziran Pazartesi günü hava nasıl olacak?

17 HAZİRAN’DA ANTALYA’DA HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 17 Haziran Hava Durumu Nasil (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 17 Haziran Pazartesi günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.  

AKSU

Aksu’da 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.  

ALANYA

Alanya’da 17 Haziran Pazartesi günü havanın az bulutlu olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.  

DEMRE

Demre’de 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.  

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.  

Antalya 17 Haziran Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 17 Haziran Pazartesi günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.  

FİNİKE

Finike’de 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.  

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.  

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 17 Haziran Pazartesi günü mevzi sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 17 Haziran Hava Durumu (Small)

İBRADI

İbradı’da 17 Haziran Pazartesi günü mevzi sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.    

KAŞ

Kaş’ta 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.  

KEMER

Kemer’de 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.  

Antalya 17 Haziran (Small)

KEPEZ

Kepez’de 17 Haziran Pazartesi günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.  

KONYAALTI

Konyaaltı’da 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.  

Antalya’nın ulaşım krizi meclise taşındı… Meclisten Kepez’e özel istek Antalya’nın ulaşım krizi meclise taşındı… Meclisten Kepez’e özel istek

KORKUTELİ

Korkuteli’de 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.  

KUMLUCA

Kumluca’da 17 Haziran Pazartesi günü havanın az bulutlu olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.  

MANAVGAT

Manavgat’ta 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.  

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.  

SERİK

Serik’te 17 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.  

Muhabir: antalyaningundemi.com/ŞEYDA TÜTGÜN