2020 yılında dünya genelinde en popüler içerik platformu olan Netflix’de yayınlanmaya başlayan Emily in Paris, ilk sezonundan beri büyük bir başarıyla yayın hayatına devam ediyor.

Üçüncü sezonun yayınlanmasının ardından 117,6 milyon izlenme saati ile Netflix’in Top 10 listesinde uzun bir süre kalmıştır. Bir Amerikan komedi-drama dizisi olan Emily in Paris 4.sezon var mı sorusuyla uzun süredir karşılaşmaktadır.

Ferdi Kadıoğlu Aslen Nereli? Trabzonlu Mu? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Ferdi Kadıoğlu Aslen Nereli? Trabzonlu Mu? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Love, Rosie filmiyle birlikte başarısına başarı katan Lilly Collins, Emily in Paris’te üstlendiği başrol karakteriyle de dünya çapında adını duyurdu. Chicago’lu bir pazarlama yöneticisi olan Emily’nin işi için Fransa’ya taşınmasının ardından yaşanılanları anlatan Emily in Paris 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Diziye dair tüm detayları anlattık…

Emily In Paris 4 Sezon 5

Emily in Paris 4.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Emily in Paris 4.sezon çekimlerinin henüz 3.sezonun prodüksiyon aşamasındayken başladığı biliniyor. O günden beri de yeni sezonun ne zaman başlayacağı hayranları tarafından merak konusu oldu.  

3.sezonun ardından Emily karakterinin Paris sınırları ötesine de geçebileceğine dair ipucu verilmiştir. Bu doğrultuda 15 Ocak 2024 tarihi itibariyle çekimler hem İtalya hem de Paris’te devam etmiştir.

Dizinin resmi Instagram hesabında bir Lily Collins videosunun yayınlanması ile 4.sezon tarihleri de belli oldu.

Emily in Paris 4.sezon ne zaman sorusunun yanıtı aşağıdaki gibidir:

 • Dizinin ilk kısmı: 15 Ağustos 2024
 • Dizinin ikinci kısmı: 12 Eylül 2024

Emily In Paris 4 Sezon

Emily in Paris 4.Sezon Final Sezonu Mu?

Netflix Emily in Paris dizisinin hayranları bir hayli çok. Bu sebeple de 4.sezonun final sezonu olup olmayacağı merak ediliyor. Fakat dizinin senaristi olan Darren Star, yaptığı açıklamalarla Emily in Paris’in devam sezonunun olacağını düşündürtüyor.

Bu konudaki paylaşımları ise Emily in Paris evreninde sezon ilerledikçe hikayenin ve senaryonun da genişlediğine dayanıyor.

Emily in Paris 4.sezon son sezon mu sorusuna dair henüz net bir cevap bulunmamaktadır. Fakat hikaye genişledikçe devam sezonları da gelecek gibi duruyor.

Emily In Paris 4 Sezon 11

Emily in Paris 4.Sezon Kaç Bölüm?

Emily in Paris 4.sezon ne zaman sorusunun ardından dizinin kaç bölüm süreceği de merak ediliyor. İlk 3 sezonun iki kısım olmak üzere 10 bölüm olarak yayınlanması, 4.sezonun da 10 bölüm olacağını öne sürüyor.

İlk 5 bölüm 15 Ağustos, son bölümler ise 12 Eylül’de Netflix kütüphanesine eklenecek.

Emily in Paris 4.Sezon Nereden İzlenir?

Emily in Paris bir Netflix orijinal dizisi. Netflix platformuna üye olarak dizi yayınlandığı an itibariyle izleyebilirsiniz.

Emily In Paris 4 Sezon 15

Emily in Paris 4.Sezonda Neler Olacak?

Emily in Paris 4.sezon ne zaman sorusunun cevabını yanıtladık. Şimdi de 3.sezon finalinde izleyiciyi belirsizliklerle bırakan dizide öncesinde neler olduğunda, ardından da yeni sezonda işlenecek konuları inceleyelim…

Camille ve Gabriel’in gerçekleşmeyen düğünü, Camille’nin bir anda ortaya çıkan hamileliği ve Alfie ile Emily ayrılığı… 3.sezonun soru işaretleriyle bitmesinin ardından en çok da Emily ve Gabriel’in kavuşup kavuşmayacağı merak ediliyor.

Alfie’nin kırılan kalbinin ardından Emily ile aralarının düzelip düzelmeyeceği de soru işaretleri arasında yerini alıyor. Bir diğer tarafta ise gittikçe Paris’e aşık olan Emily’nin hayatında bazı değişikliklerin gelişme ihtimali de bulunuyor.

Emily in Paris’in 4.sezonunda da aşka, dramaya, modaya ve eğlenceye doyacağız gibi duruyor!

Emily In Paris 4 Sezon2 (1)

Emily in Paris Konusu

Dizi, Chicago’da bir şirkette pazarlama uzmanı olarak çalışan hırsı Emily Cooper’ın, şirketinin Fransız bir firmayı satın almasının ardından Paris’e pazarlama direktörü olarak gönderilmesini konu ediniyor.

Alışık olduğu Amerikan rüyasından uyanan ve yeni bir kültürle karşılaşan Emily, bu yeni deneyiminden büyük bir heyecan duysa da Fransızların yaşam ve çalışma tarzına uyum sağlama çabası da baş gösterir.

Emily’nin hayatının bu yeni bölümünde yaşadığı maceralar, aşklar ve mücadeleler hem komedi hem de romantizm unsurlarıyla harmanlanarak izleyiciye sunuluyor.

Emily in Paris Oyuncuları

Emily in Paris 4.sezon ne zaman ve eksi sezonlardan hangi tanıdık yüzler olacak da merak edilenlerden! Dizinin güncel oyuncu kadrosunu listeledik.

Emily in Paris 4.sezon oyuncuları aşağıdaki gibidir:

 • Lily Collins (Emily Cooper)
 • Filipin Leroy-Beaulieu (Sylvie)
 • Ashley Park (Mindy Chen)
 • Lucas Bravo (Gabriel)
 • Samuel Arnold (Julien)
 • Bruno Gouery (Luc)
 • Camille Razat (Camille(
 • William Abadie (Antoine Lambert)
 • Lucien Laviscount (Alfie)

Emily in Paris 4.sezon ve diziye dair merak edilen tüm detayları paylaştık!

Muhabir: Nihat Toklu