Türk televizyon ve sinemasının genç yeteneklerinden bir tanesi olan Esra Akpınar’ın kim olduğu son zamanlarda merak konusu oldu. Oyuncunun takipçileri kim olduğunu ve yaşını merak ediyor. Son zamanlarda yer aldığı projeler ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Esra Akpınar, sosyal medya paylaşımları ile de gündem olmayı ihmal etmiyor. Peki Esra Akpınar kim, nereli, kaç yaşında? İşte Esra Akpınar hakkında merak edilen bütün ayrıntılar…

Esra Akpinar Yasi

ESRA AKPINAR KİMDİR?

Esra Akpınar, 29 Kasım 1987 Ankara doğumlu olup Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi'nde eğitim hayatına devam ederek buradan mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuk eğitimi almak ve bu alanda kendini geliştirmek için Müjdat Gezen sanat merkezine gitti. Esra Akpınar, Türk televizyon ve sinemasındaki başarılı projeleriyle tanınıyor.

Esra Akpinar

Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi? Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi?

Muhteşem Yüzyıl ve Dünyanın En Güzel Kokusu gibi önemli projelerde roller üstlendi. Ayrıca Güldür Güldür Show adlı programda ve sokak röportajlarıyla da büyük ilgi gördü. Esra Akpınar'ın kariyer başarısı, genç yaşına rağmen Türk televizyon ve sinemasında önemli bir yer edinmesini sağladı.

Ceydaduvencibulentsakrak Esra Akpinar

37 yaşındaki oyuncu, ‘raymalifalitikoo’ kullanıcı adıyla sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile adından sık sık söz ettiriyor. Ayrıca bir dönemin en gözde çiftlerinden bir tanesi olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın boşanma nedeninin Esra Akpınar olduğu ileri sürülmüştü. Söylentilere göre Bülent Şakrak, o dönem eşi olan Ceyda Düvenci’yi Esra Akpınar ile aldatmıştı.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN