Tuğçe Tayfur Kimdir?

Tuğçe Tayfur, 18 Mart 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Babası ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur, annesi ise sinema oyuncusu Necla Nazır'dır. İlköğretimini Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu'nda tamamladıktan sonra ortaöğrenimini İstek Vakfı Kemal Atatürk Lisesi'nde bitirdi. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü'nden mezun oldu.

Müzik tutkusu küçük yaşlarda başlayan Tuğçe Tayfur, piyano ve keman çalmayı öğrendi ve ailesinin desteğiyle müzik kariyerine adım attı. 2010 yılında 'Joker' adlı bir grup kurarak solistlik yaptı. Bir süre ABD'de yaşadıktan sonra Türkiye'ye dönerek müzik kariyerine devam etti.

Tugce

Kudüs fatihi Selahaddin Eyyubi final mi yapıyor? Kudüs fatihi Selahaddin Eyyubi final mi yapıyor?

Evlilik Hayatı

Tuğçe Tayfur, Mayıs 2009'da Tolga Ertuğrul ile evlendi ancak ilişkileri kısa sürede sona erdi. Daha sonra ABD'de kuzeninin arkadaşı Taner Şafak ile tanıştı ve 2012 yılında evlendi. Çiftin 2016 yılında Taner Efe adında bir oğulları oldu. Ancak yedi yıllık evliliklerinin ardından ayrıldılar.

Son olarak, Muhammet Aydın ile evlenmeyi planladığını duyuran Tuğçe Tayfur, sosyal medyada gelinlikle pozlar vererek bu mutlu gününü kutladı.

Tuğçe Tayfur'un müzik kariyeri ve özel hayatıyla ilgili detaylar magazin dünyasının yakından takip ettiği konular arasında yer alıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ