Otomobil devi Fiat, Mayıs ayında gerileyen otomobil satışlarının ardından piyasayı canlandırmak için dev bir indirim kampanyası başlattı. 7 Haziran’da başlayan indirim Egea modellerinde geçerli.

fiat egea

DEV İNDİRİM BAŞLADI

Ünlü otomobil markası Fiat geçtiğimiz ay satışların azalmasının ardından beklenen performansa ulaşamadı. Satış sıralamasında beşinci sıraya kadar gerileyen marka dev bir indirim kampanyası başlatarak satışları canlandırmayı amaçlıyor.  İndirim oranları 150 binden 245 bine kadar değişiyor. Egea modellerinde geçerli olan indirim, araç satın almayı planlayanların yüzünü güldürdü.

egra

Fıat’ın indirim kampanyasının arkasındaki bir diğer nedenin 7 Temmuz’da yürürlüğü girecek olan GSR zorunluluğu olarak gösteriliyor. Bu zorunlulukla birlikte araçlarda belirli güvenlik donanımlarının standart olarak eklenmesi gerekiyor. Bu GSR zorunluluğu devreye girmeden önce Fiat elindeki eski araçların stoklarını indirim kampanyası düzenleyerek eritme yoluna gitti.

egea-1

FİAT EGEA MODELLERİ NE KADAR OLDU?

Fiat’ın 7 Temmuz’da başlattığı indirim kampanyası   05.06.2024 tarihinden 02.07.2024 tarihine kadar geçerli. Kampanya sınırlı sayıda Egea modellerinde geçerli. İşte indirime giren otomobiller ve fiyatları..

18 yıllık gelenek bozulmadı, harçlıklar havada uçuştu 18 yıllık gelenek bozulmadı, harçlıklar havada uçuştu

fiat indirim

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA