31 Mart Pazar günü TV izleyicileri, seçim gününe özel programlar ve heyecan verici dizilerle ekrana kilitlenecek. Bu akşamın en dikkat çeken yapımlarından biri olan Gaddar, izleyicileri ekran başına çeken fenomen yapımlardan biri ancak, dizi normal saatte yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu.

Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi

GADDAR YAYINLANACAK MI?

31 Mart Pazar günü, televizyon izleyicileri genellikle seçim sonuçlarını takip etmeyi tercih ediyor. Bu nedenle, birçok kanal özel seçim programları yayınlarken, bazı diziler ise yayın akışında değişiklik yapmayı tercih ediyor. Bu akşam ekranlarda Gaddar dizisinin tekrar bölümü yer alacak ancak normal yayın saati olan 15:00'te değil, daha sonra yayınlanacak.

Gaddar Dizisi Final Resim

BU AKŞAM NOW’DA HANGİ PROGRAM VAR?

Diğer yandan, Now TV'nin özel seçim programı olan "Now Seçim 2024" ise akşam saatlerinde izleyicilerle buluşacak. Bu programda seçim sonuçları ve analizleri detaylı bir şekilde ele alınacak. Ayrıca, Fatih Savaş'ın sunumuyla "Sahur Sohbetleri" programı da gece geç saatlerde ekrana gelecek. Televizyon izleyicileri, 31 Mart Pazar günü seçim heyecanını ve ilginç dizi bölümlerini kaçırmamak için yayın akışını yakından takip edebilirler.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç