Galatasaray'ın iki stoperi Davinson Sanchez ve Victor Nelsson, Avrupa ekiplerinin radarında.Davinson Sanchez için Napoli devreye girerken, İtalyan ekibi daha sonrası sürpriz bir şekilde Victor Nelsson'a yöneldi.Öte yandan Sabah'ın haberine göre Napoli'nin Davinson Sanchez'den vazgeçip Victor Nelsson'a yönelme sebebi belli oldu. Napoli'nin Davinson için Galatasaray maçlarına scout götürdüğü dönemde Victor Nelsson formayı kaptı.

CANLI İZLE Ankaragücü Gaziantep hangi kanalda, ŞİFRESİZ Mİ, saat kaçta yayınlanacak, Ankaragücü Gaziantep canlı yayın maç İZLEME LİNKİ CANLI İZLE Ankaragücü Gaziantep hangi kanalda, ŞİFRESİZ Mİ, saat kaçta yayınlanacak, Ankaragücü Gaziantep canlı yayın maç İZLEME LİNKİ

Davinson

Söz konusu haftalarda Nelsson'un başarılı performansından dolayı İtalyan ekibi, Danimarkalı stopere yöneldi.Napoli'nin karar değişikliğinin ardında oyuncuların maaş farkları da etkili oldu. Galatasaray, Davinson Sanchez'e yıllık 3.2 milyon euro, Victor Nelsson'a ise 1.3 milyon euro ödüyor.Haberde Napoli'nin Nelsson için Galatasaray'ın kapısını çalacağı vurgulandı.
 

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN