Yağlı Güreşlerde heyecan fırtınası sürüyor. Manavgat’ta yapılan 11. Manavgat Güreşleri ve CW Enerji Ligi ilk etap yağlı güreşleri 13 Mayıs 2024 Pazartesi günü sona ermişti. İsmail Balaban’ın zaferi ile sonuçlanan güreşlerin ardından heyecan devam ediyor.

17 Mayıs 2024 günü Balıkesir Balya Güreşleri’nin ardından Gazipaşa Güreşleri yapılacak. Geçtiğimiz yıl yapılan güreşlere 8’i altın kemerli 35 başpehlivan katılmıştı. Finalde İsmail Erkal Mustafa Taş’ı mağlup ederek bu güreşlerin ilkinin altın kemerinin sahibi olmuştu. Mustafa Taş’ın ikinci olduğu güreşlerde İsmail Balaban ile İsmail Koç ise 3’ncülül kürsüsünü paylaşmıştı.

2024 Yagli Gures Programi Belli (Small)

ÜNLÜ BAŞPEHLİVANLAR KATILACAK

Gazipaşa Belediyesi tarafından bu yıl 2.si gerçekleştirilecek olan Antalya Gazipaşa Yağlı Güreşleri’ne toplam 600 güreşçi katılacak. Güreşlerde Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Mehmet Yeşil Yeşil, Hüseyin Gümüşalan, Fatih Atlı, Yusuf Can Zeybek, İsmail Balaban,  İsmail Erkal, İsmail Koç, Mustafa Batu, Mustafa Taş gibi ünlü başpehlivanlar katılacak.

2024 Kağıthane Çeyrek final sona erdi... Bakın hangi başpehlivanlar yarı finalde? 2024 Kağıthane Çeyrek final sona erdi... Bakın hangi başpehlivanlar yarı finalde?

Koru Halk Büfe Yanı'nda yapılacak olan güreşlere 40’ı üzerinde başpehlivanın katılması bekleniyor. Son derece çekişmli geçmesi beklenen güreşler, Kanal V’den de canlı olarak yayınlayacak.

Muhabir: AYŞEM SİCİM