11 Aralık 2019'da Antalya halkı ile buluşan halk et projesi, hem yerel üreticileri desteklerken hem de vatandaşlara uygun fiyatlı ve sağlıklı et ve et ürünleri satışı yapıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi kapsamında 4 tane satış mağazası bulunan Halk Et'in bu mağazaları Alanya, Manavgat, Kepez ve Serik ilçelerinde bulunuyor. Halk et Mobil Tırlarının şuanki yol güzergahı ise Bugün Kumluca/Ahmet Yesevi Parkı Cumartesi günü: Finike/Yeni Mahalle Pazar Yeri’nde olacak.

VATANDAŞ MEMNUN

Halk Et vatandaşlara hem uygun fiyatlı hem de sağlıklı ve güvenilir et alma imkanı sunuyor. Serikte 4 yılda toplam 122 bin 728 kilogram et ve et ürünü satışı yapıldı. Vatandaşlar Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür ederek ürünlerin hem ekonomik hem de kaliteli olmasından memnun. Vatandaşlara Serik’te 4 yılda toplam 122 bin 728 kilogram et ve et ürünü satıldı.

Halk Et Foto

HALK ET AYAĞINIZA GELİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi 11 Ocak 2024'te ise Türkiye'de bir ilk olan Halk Et Mobil Tır'ı projesini gerçekleştirdi. 7 tane Halk Et Mobil Tırı bulunan Halk Et. Mobil Tırlar ile haftanın 6 günü İlçe İlçe gezerek Halk Et'i vatandaşların ucuz ve sağlıklı ete ulaşmasını sağlıyor.

Mobil Tırların Güzergahı

Halk et Mobil Tırlarının şu anki yol güzergahı ise şöyle;

Cuma: Kumluca/Ahmet Yesevi Parkı

Cumartesi: Finike/Yeni Mahalle Pazar Yeri

Stajyer Muhabir/ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ

Kemer’in o mahallesinde altyapı çalışmaları başladı Kemer’in o mahallesinde altyapı çalışmaları başladı

Kaynak: Stajyer Muhabir/ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ