Başrollerini Yılmaz Erdoğan (Azem), Hazar Ergüçlü (Dilber) , Selma Ergeç (Piraye) ve Kubilay Aka'nın (Cihan) üstlendiği İnci Taneleri, perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Öte yandan dizi, hayranlarını üzecek bir haberle yeniden gündeme geldi. Dilber karakterinin pavyonda yaptığı danslarla tepkilerin odağı olmuştu.

2 hafta boyunca yayınlanmayacağı söylenen dizi, neden yayınlanmayacağına dair akıllarda büyük bir soru işareti bıraktı. Peki, İnci Taneleri yayın yasağı mı aldı? İnci Taneleri neden yayınlanmayacak? İnci Taneleri son bölümde neler oldu? Gelin birlikte bakalım...

inci taneleri-5

İNCİ TANELERİ NEDEN YAYINLANMAYACAK?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın ifade ettiği üzere, dizinin bu hafta yayınlanacak bölümü yetişmediği için ekranlardaki yerini alamayacak. Dizinin gelecek hafta izleyiciyle buluşması beklenen bölümü de Ramazan Bayramı sebebiyle yayınlanmayacak.

Inci Tanelerinde Final Getirilecek Karar Resim.jpeg

Survivor 3 eleme adayı (22 Nisan) çıktı, 4. Eleme adayı kim || Berna, Damla Can, Aleyna sonrası kadın potası şekilleniyor Survivor 3 eleme adayı (22 Nisan) çıktı, 4. Eleme adayı kim || Berna, Damla Can, Aleyna sonrası kadın potası şekilleniyor

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oğlundan ayrı kalmanın hüznünü yaşayan Dilber, ne yapacağını kara kara düşünür. Bu sırada Zahir ortalıktan kaybolmayı başarır. Piraye, öğrendiklerinin ardından Azem ile arasına mesafe koyma kararı alır. Azem, Piraye'nin kendisine soğuk davrandığını fark etse de nedenini bir türlü anlayamaz.

Inci Taneleri Azem In Karisini Kim Oldurdu 16832269 1288 Amp

Kızına dair bir izi resmi kaynaklar aracılığıyla bulmak için büyük bir çaba sarf eden Azem, çaresiz kalınca hiç istemediği bir yola başvurur. Bu yol, kızına dair bir iz bulmasını sağlar. Ancak, öğrendiklerinin ardından karşısına çıkacak sorunların farkında değildir.

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA