Antalya Döşemealtı İlçesi’nde marketler zinciri, lojistik, gıda ticaretinin önde gelen isimleri arasında yer alan 70 yaşındaki, 2 çocuk babası İsmail Tosun, aralarında Döşemealtı Belediyesi eski Başkanı Nurettin Tursun da bulunduğu 5 kişinin önünde kalbine kurşun sıkarak intihar etmesi Antalya gündemine oturdu. Peki İntihar eden İsmail Tosun’un cenaze namazı ne zaman? İsmail Tosun’un borcu ne kadar?

Antalya Büyükşehir Belediyesi bisiklet severlere müjdeyi verdi… 13 kilometrelik bisiklet yolu geliyor Antalya Büyükşehir Belediyesi bisiklet severlere müjdeyi verdi… 13 kilometrelik bisiklet yolu geliyor


Tosun’un Yeniköy Mahallesi’ndeki ofisinde 5 kişinin önünde intihar etme görüntüleri şaşkınlık yaratırken, intihar sebebi kent kulislerinde konuşulmaya başlandı. İsmail Tosun’un oğlu Soner Tosun’un 1 milyar 733 milyon TL’lik tefecilere, bankalara ve şahıslara borçlandığı iddia edildi.

Akp Eski Meclis Uyesi Kalbine Sikti 141033 20240514
ÇARESİZ KALINCA İNTİHAR ETTİ


İsmail Tosun’un oğlunun borcunu ödemek için 124 tapusunu ve 78 tırını sattığı ama borcun çok alması ve faizlerle başa çıkamadığı için bunalıma girdiği gelen bilgiler arasında yerini aldı. Yakın dostlarına da borçlanan İsmail Tosun, çaresiz kalınca intihar ettiği iddia edildi.

 İSMAİL TOSUN’UN CENAZE NAMAZI NE ZAMAN?


Oğlu Soner Tosun intihar olayından sonra kayıplara karışırken, Adli Tıp’tan alınan İsmail Tosun’un cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeniköy Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ