Kardeşlerim dizisi, seyirciler arasında en popüler diziler arasında yer alıyor. Yayın hayatına başladığı günden itibaren reyting rekorları kırmayı başaran dizi, duygusal sahneleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her bölümü heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisinin yeni sezonda da yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren oyuncu kadrosu ve konusuyla seyircilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Heyecanın hiç bitmediği dizinin ilk bölümden itibaren ilgi çekici ve duygusal anlar yaşanmaya başlamıştı.

Kardeslerim Yeni Sezon (Small)

Anne ve babasını aynı gün kaybeden 4 kardeşin hayata tutunma çabasını konu alan dizideki kardeşler, abilerini de kaybetmesiyle büyük bir yıkım yaşar. 3 kişi kalan kardeşler, olaylar sarmalının içerisinde bulur kendini. Maddi manevi birçok sorunla baş etmeye çalışan kardeşler, okumaya çalışırken bir taraftan da hayatta kalmaya çalışır. Olaylar sarmalının bitmek bilmediği dizi, her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başarıyor. Peki Kardeşlerim dizisi final yapacak mı? Kardeşlerim dizisi yeni sezonda olacak mı?

Kardeslerim Sevval (Small)

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şevval hiç ummadığı bir durumun içine çekilirken, Yasmin’i kurtarmak için kendi hayatını derinden etkileyecek son derece önemli bir karar alır. Şahit oldukları manzara nedeniyle büyük bir şok yaşayan çocukları sakinleştirmek ise Akif’e kalır. Öte yandan Ayaz, Cansu ve Sarp cephesinde ise gerçekler su yüzüne çıkmaya başlar. Emin’in Orhan için yaptığı sinsi plan nedeniyle, Ayten ve Orhan cephesinde büyük gelişmelerin yaşanmasına neden olur. Oğulcan ise Ömer ve Süsen’i barıştırmak için kendinden beklenen hamleler yapar.

Nebahat’in hamileliği ise Akif’te değişim rüzgarlarının esmesine neden olur. Ömer ise okuldan sonra taksiye çıkmaya başlar. Taksiye çıkarak para kazanmaya çalışan Ömer’in taksisine binan belalı adamlar yüzünden Ömer, sevdiği bir kişiyi daha kaybetme korkusu ile yüzleşir.

Kardeslerim Yeni Sezon Varmi (Small)

KARDEŞLERİM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Reyting rekortmeni olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu şu şekilde;

Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Cihan Şimşek, Melis Minkari, Lizge Cömert, Recep Usta, Berk Ali Çatal, Atakan Özkaya, Eylül Lize Kandemir, Nihan Büyükağaç, Emre Karayel, Ayşe Kökçü, Şeyma Korkmaz

Kardeslerim Ogulcan (Small)

Elon Musk Dini Nedir? Yahudi Mi? Babası Nereli? Nerede Doğdu? Elon Musk Dini Nedir? Yahudi Mi? Babası Nereli? Nerede Doğdu?

KARDEŞLERİM DİZİSİ 5. SEZON OLACAK MI?

Kardeşlerim dizisinin ne zaman final yapacağı henüz açıklanmadı. Bu nedenle dizinin 5. Sezonda olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN