LÖSEV’li çocuklar Akdeniz’de moral buldu LÖSEV’li çocuklar Akdeniz’de moral buldu

TBMM’nin 104. Açılış yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kemer’de tören ve kutlamalar düzenlendi. Kutlamalara ise birçok isim katıldı. Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen tören ve kutlama programına, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Gamze Almalı, Kemer jandarma Komutanı Ömer Seyhan, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Soner Tuna, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kemer 23 Nisan Coskulu

ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Göynük Atatürk İlkokulu tarafından hazırlanan kutlama programında, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Programda; 23 Nisan konulu şiir, resim, kompozisyon yarışmaları ile futbol turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Kemer 23 Nisan Coskulu Kutlama

Öğrencilerin ödüllerini; Kaymakam Solmaz, Belediye Başkanı Topaloğlu ve Başsavcı Almalı verdi. Program kapsamında öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları dans ve halk oyunları gösterileri sundu. Bazı öğrenciler de şiirler okudu.

Kemer 23

Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

Kaynak: BÜLTEN