Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde bir grup insanın oluşturduğu dijital yayıncılık örneği olan podcast yayınında Kemer hakkında bilgiler veren Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları projeler ile ilgili sorulan sorulara cevap verdi.

Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak Kemer’i güzelleştirmek için çalıştıklarını belirterek, “Mavi ile yeşilin iç içe olduğu bir yerde yaşıyoruz. İlçemizi güzelleştirmek ve daha yaşanılası bir yer yapmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Baskan Topaloglu Podcast Yayini (2) (Small)

EĞİTİMDE BAŞARILI PROJELER

Eğitim alanında yaptığı başarılı projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam eden Belediye Başkanı Topaloğlu, eğitimle ilgili sorulan soruyu ise şu şekilde cevapladı:

“Eğitime büyük önem veriyoruz. Ana okulundan 8’nci sınıfa kadar olan 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemelerini ücretsiz olarak biz karşılıyoruz. Öğrenciler kırtasiye malzemelerini okulun ilk günü sıralarının üstünde görüyor. 1400 lise öğrencisinin ücretsiz taşınmasını sağlıyoruz. Ailesi Kemer’de ikamet etmek şartıyla üniversiteye giden öğrencilerimize ayda 1500 lira burs desteği sağlıyoruz.

Baskan Topaloglu Podcast Yayini (1) (Small)

Belediyemize ait Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurs imkanı veriyoruz. Sınava hazırlanan öğrencilere, moral için piknik, mangal ve geziler düzenliyoruz. Tüm belediyelerin ve hayırseverlerin eğitime destek vermesini gönülden istiyorum.”

Muğla’da deniz otobüslerinin seferleri değişti… İşte o detaylar Muğla’da deniz otobüslerinin seferleri değişti… İşte o detaylar

Yayın sonrası Başkan Topaloğlu, AÜ Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Suat Erdöl ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: KEMER BELEDİYESİ/BÜLTEN