Kemer Belediyesi Başkanlık makamında düzenlenen programa, Başkan Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül ile eşi Hale Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici, Semih Top, Mustafa Çelik, Mehmet Akın, Ali Rıza Akar, Sema Özdemir ve meclis üyelerinin eşleri katıldı.

Kemer Plaket (1)

“KEMER’E AYRI BİR DEĞER KATTI”

Başkan Topaloğlu, programda yaptığı açıklamada, “Önceki dönem CHP Kemer İlçe Başkanımız Adem Barış, meclis üyelerimiz ve eşleriyle bir araya geldik. Sayın Adem Barış, ilçe başkanlığı döneminde Kemer’e ve partimize çok fazla katkı sağladı. Kemer’e ayrı bir değer kattı. Kendisine verdiği değerli hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdik. Kendisinin Kemer’e katkılarının devam edeceğine inancım tam. Bundan sonraki hayatında kendisine başarılar ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Kemer Plaket (4)

“BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

Barış ise Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve ekibiyle çalışmaktan her zaman gurur duyduğunu belirterek, “Kemer’e en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğim. Bu bir bayrak yarışıdır. Ben bayrağı Sedat Karakaya başkanıma devrettim. Kendisine başarılar diliyorum. Her zaman yanımızda olan Başkanımız Necati Topaloğlu’na ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Tatilciler dönüşe geçti yollar trafiğe kapandı Tatilciler dönüşe geçti yollar trafiğe kapandı

Kemer Plaket (2)

Program sonrası Başkan Topaloğlu, Adem Barış’a teşekkür plaketi vererek, meclis üyelerinin de katılımıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: KEMER BELEDİYESİ/BÜLTEN