Kemer Belediyesi Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Eğitim varsa gelecek var” projesi kapsamında öğrencilere ücretsiz verilen kırtasiye malzemeleri hazırlanarak okullara teslim edilmeye başlandı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kırtasiye malzemelerini hazırlayan belediye personeline yardım etti.

Kemer Belediye Kırtasiye (4)

6 BİN 500 ÖĞRENCİYE VERİLİYOR

Kemer Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda da ana sınıfından 8'nci sınıfa kadar olan 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemesini ücretsiz olarak karşılıyor.

Antalya’da meclis yağlı güreşlere desteği onayladı Antalya’da meclis yağlı güreşlere desteği onayladı

Öğrencilerin kırtasiye malzemeleri, Arslanbucak Mahallesi Hizmet Alanı’nda belediye personeli tarafından tek tek sayımı yapılarak paketleniyor.

Belediye personeli, hazırlanan paketlerin içine kalem, defter, kaplık, kalemtıraş, etiket, silgi ve diğer kırtasiye malzemelerini özenle koyuyor.

Kemer Belediye Kırtasiye (2)

Titizlikle hazırlanan kırtasiye paketleri, daha sonra okulların istediği sayıya göre okullara teslim ediliyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde başlatılan proje, veliler tarafından da takdirle karşılanıyor.

ANA SINIFINDAN 8’İNCİ SINIFA KADAR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, verdikleri sözleri tek tek yerine getirmeye devam ettiklerini belirterek, “Değerli velilerimize verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Ana sınıfından 8’nci sınıfa kadar olan 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemelerini daha önce almıştık. Şu anda belediye personelimiz tarafından paketleme işlemlerini yapıyor. Kırtasiye malzemeleri öğretmenlerin isteği üzerine alındı. Hepsi aynı renk ve aynı markadır. Çocuklarımız arasında bir ayrımcılık yok. Okullar açılmadan önce teslimatlarını yapıyoruz.” dedi. 

Kemer Belediye Kırtasiye (1)

BURS DESTEĞİ DE DEVAM EDİYOR

Eğitime verdikleri desteklerin artarak devam ettiğine de işaret eden Başkan Topaloğlu, “Lise öğrencilerinin ücretsiz taşınması için ihalemizi yapacağız. Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize ücretsiz eğitim veriyoruz. Kursumuz haftaya başlıyor. Burs desteğimiz devam ediyor. Tüm çocuklarımızın eğitimleri konusunda arkasında Kemer Belediyesi ve “Necati hocaları” var.”

Kaynak: KEMER BELEDİYESİ / BÜLTEN