Kemer Belediyesi tarafından işletilecek olan ve Tekirova sahiline yapılan ve ekipler tarafından zemin düzeltme ve kilitli taş döşeme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Kemer halkına açılacak olan kafe vatandaşlar tarafından heyecanla bekleniyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden kritik uyarı… Ateşler arasında kalabiliriz Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden kritik uyarı… Ateşler arasında kalabiliriz

BÜYÜK İLGİ GÖRMESİ BEKLENİYOR

Tekirova sahilinde açılacak olan kafe uygun fiyatlarıyla birlikte hizmete açılacak. Uygun fiyat tarifeleri nedeniyle vatandaşların rahat bir şekilde vakit geçirebileceği bir yer olacak olan kafenin Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’ndaki Deniz Kafe gibi ilgi görmesi bekleniyor.

Kemer Kafe (Small)

“HALKIMIZ BİZE GÜVENMEYE DEVAM ETSİN

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kafe hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz. Belediyemize ait Deniz Kafemizin bir örneğini Tekirova sahilinde de yapıyoruz. Vatandaşlarımız yeni yapılan kafemizde rahatça vakit geçirebilecek. Uygun fiyat tarifeleriyle halkımız denize karşı çayını yudumlayabilecek. Halkımız bize güvenmeye devam etsin” dedi.

Kaynak: BÜLTEN