Antalya’da salatalık üreticileri zarar etti… Üreticiler salatalıkları çöpe döktü Antalya’da salatalık üreticileri zarar etti… Üreticiler salatalıkları çöpe döktü

Kemer’de Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’nda düzenlenen sergiye, okul Müdürü Oya Aslantaş, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kemer Minikler Sergi (4) (Small)

MİNİK ÖĞRENCİLERDE RENKLİ SERGİ

Sergide, Kemer Belediyesi'nin katkıları ile hayırsever iş insanı turizmci Orduvar Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin yıl içerisinde yaptığı sanatsal çalışmalar sergilendi.

Kemer Minikler Sergi (1) (Small)

Geleceğin teminatı minik öğrencilerin birbirinden değerli ve renkli çalışmalarını, vatandaşlar ile ilçede tatili sürdüren yerli ve yabancı misafirler de gezerek fotoğraf çekti.

Kemer Minikler Sergi (2) (Small)

Okul Müdürü Oya Aslantaş, yaptığı açıklamada, “Yıl boyunca öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde yaptığı sanatsal çalışmalar ve el sanatları ürünlerini sergiliyoruz. Çocuklarımızın hepsi çok yetenekli. Yıl içerisinde çok güzel etkinlikler yaptı. Her zaman çocuklarımızın ve öğretmenlerin yanında olan Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’na teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: KEMER BELEDİYESİ / BÜLTEN