Kemer’de kreş öğrencilerinin piknik eğlencesi renkli görüntüler yarattı. Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kındılçeşme Günübirlik Piknik Alanı’nda düzenlenen etkinliğe katılan öğrencilerle ve aileleriyle selamlaşarak sohbet etti.

Öğrenciler Piknik, (1)

Miniklerin kreşinde veliler, kendi elleriyle yaptıkları birbirinden lezzetli yiyeceklerden Başkan Topaloğlu’na ikram etti. Başkan Topaloğlu, eğitime kazandırdıkları Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim alan çocuklarla piknikte bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Öğrenciler Piknik, (5)

BAŞKAN TOPALOĞLU MİNİKLERLE PİKNİK YAPTI

Öte yandan Başkan Topaloğlu, hafta sonunu değerlendirmek için Kındılçeşme’ye gelen vatandaşlarla da selamlaşarak bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Öğrenciler Piknik, (3)

Çocukların büyük ilgi gösterdiği Başkan Topaloğlu, “Bizim her şeyimiz çocuklarımız. Onlarla zaman geçirmekten, bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Onlar her şeyin en iyisine layık. Çocuklarımıza ve gençlerimize özel projelerimiz artarak devam edecek” dedi.

En Çok Para Kazandıran Meslekler 2024: Türkiye'de ve Dünyada En İyi Kazandıran Meslekler! En Çok Para Kazandıran Meslekler 2024: Türkiye'de ve Dünyada En İyi Kazandıran Meslekler!

Öğrenciler Piknik, (2)

Öğrenci ve veliler etkinlikte, çeşitli oyunlarla güzel vakit geçirdi.

Kaynak: Kemer Belediyesi Basın/BÜLTEN