Kepez Belediyesi’nin eğitime verdiği önem, sanatsal etkinliklerle de kendini gösteriyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçeye kazandırılan Kepez Müzik Okulu, her yıl yüzlerce minik yeteneğe kapılarını aralıyor. Kepez Müzik Okulu, Haziran ayının ilk haftasında kutlanan ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ kapsamında öğrencileri müzikle buluşturdu.

Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor

Kepez Belediyesi, Muzikle Cocuklarin Kalbine Dokunuyor 2 (Small)

İlçedeki farklı okullarda düzenlenen etkinlikler kapsamında, Kepez Müzik Okulları’nın eğitmenleri, Yedikuyular İlkokulu ve Sefa Akın Ortaokulu öğrencilerine keyifli ve eğlenceli bir müzik dinletisi sundu. Kepez Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Teomanpaşa Halk Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla, günün farklı saatlerinde iki ayrı okulda düzenlenen etkinlik öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Kepez Belediyesi, Muzikle Cocuklarin Kalbine Dokunuyor 6 (Small)

Öğrenciler, müzik eşliğinde gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Kepez Müzik Okulu, eğitmenleri minik müzisyenlere rehberlik ederek öğrencilere dolu dolu bir müzik ziyafeti sundu. Kepez Müzik Okulları öğrencileri her yıl düzenlenen ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinliklerinde sahne alarak, bir yıl boyunca edindikleri müzik deneyimlerini yaşıtlarına sergiliyorlar.

Kepez Belediyesi, Muzikle Cocuklarin Kalbine Dokunuyor 5 (Small)

Kepez Belediyesi, bu tür kültürel ve sanatsal faaliyetlerle çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunmayı ve onlara sanatın güzelliklerini yaşatmayı hedefliyor.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN