Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yaz ve kış spor kurslarına katılan öğrenciler, spor disiplini ile tanışmanın yanında en mutlu günlerini birlikte geçirdikleri yeni arkadaşlar da ediniyor. İlk kez tekvando eğitimi alan öğrencilerden Zeynep Beyza Beydilli, 10’uncu yaşını salonda antrenman sonrasında kutladı.

Spor Yaparken Sosyallesiyorlar 2 (Small)

Antalyalı Megastar Ali Gürbüz Manavgat’ın rövanşını Aybastı’da aldı… CW Enerji Ligi’nde son mağlubiyetini Manavgat’ta o başpehlivandan almıştı… Antalyalı Megastar Ali Gürbüz Manavgat’ın rövanşını Aybastı’da aldı… CW Enerji Ligi’nde son mağlubiyetini Manavgat’ta o başpehlivandan almıştı…

Evde yaptığı kutlama pastası ile birlikte Turgut Özal Spor Salonu’na gelen anne Zehra Özdemir, kızının mutluluğunu spor arkadaşları ile paylaşmasını istedi. Yaklaşık 40 kursiyere birer boyama kitabı da hediye eden anne Özdemir, sporcu adaylarını sevindirdi.

Spor Yaparken Sosyallesiyorlar 5 (Small)

Ders sonunda yeni öğrencisinin kutlamasına katkı koyan antrenör Derya Uyankaya, ‘Öğrencilerimin tekvando disipliniyle yetişmesi çok önemli. Ama asıl önemli olan iyi bir insan olmaları. Tekvandocularıma her zaman bol kitap okumalarını ve toplumda sağlıklı ilişkiler kurmalarını tavsiye ederim’ dedi.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN