Çevre dostu projelerle örnek çalışmalara imza atan Kepez Belediyesi, daha temiz bir doğa için vatandaşlardan gelen her türlü ihbarı değerlendiriyor. Kepez Belediyesi, çevre sağlığı ve halkın huzuru için yürüttüğü çalışmalar kapsamında, mahalle sakinlerinin şikayetleri doğrultusunda gerekli her türlü önlemi alıyor. Göçerler Mahallesi 3412 Sokak ve Altıayak Mahallesi 8091 sokaktan gelen ihbarlar üzerine belediye ekipleri, bildirilen adreslerde temizlik operasyonu gerçekleştirdi.

Kepez Belediyesinden Temizlik Operasyonu 4 (Small)

Temizlik operasyonu öncesinde, belediye ekipleri bölgeye giderek, incelemelerde bulundu. Çöp yığınları ile karşılaşan ekipler, çevre kirliliğine neden olan vatandaşlara hem yazılı, hem de sözlü uyarılarda bulundu. Kepez Belediyesi ekipleri, belirlenen tarihe kadar kaldırılmayan çöpler üzerine ihbar adreslerinde temizlik çalışması başlattı.

Kepez Belediyesinden Temizlik Operasyonu 5 (Small)

Çevre Sağlığı Zabıtası gözetiminde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince her iki mahallede aynı gün yürütülen çalışmalarda, çevre ve görüntü kirliliğine neden olan çöpler titizlikle toplandı. İstiflenen çöpler, kepçe yardımıyla kamyonlara taşınarak, çevre ve görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı.

Kepez Belediyesinden Temizlik Operasyonu 9 (Small)

Antalya Büyükşehir Belediyesi düğmeye bastı... Otobüslere inceleme başlatıldı! Antalya Büyükşehir Belediyesi düğmeye bastı... Otobüslere inceleme başlatıldı!

Kepez Belediyesi, Göçerler ve Altıayak Mahallelerinde yaptığı temizlik çalışmaları ile mahalle sakinlerinin yüzünü güldürdü. Kepez Belediyesi, çevrenin korunması ve temiz tutulması için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN