Aybastı’da Megastar Ali Gürbüz ile Paşa’nın aslanı Orhan Okulu finalde kapıştılar! Seyirciler izlemeye doyamadı… Peki Aybastı’da altın kemeri kim kuşandı? Aybastı’da Megastar Ali Gürbüz ile Paşa’nın aslanı Orhan Okulu finalde kapıştılar! Seyirciler izlemeye doyamadı… Peki Aybastı’da altın kemeri kim kuşandı?

Antalya’nın Kepez ilçesi 8 farklı branşta eğitim verdiği yaz spor okullarında öğrenciler yerlerini aldı. İlk dersleri duruş eğitimi oldu.

Kepezde Spor Dolu Yaz Tatili 4 (Small)

8 FARKLI BRANŞ

Altyapısından yetiştiği sporcularının başarılarıyla tanınan Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yaz spor okullarında kurs alan çocuklar, ilk derslerinde duruş eğitimi aldı. Öğrencilerin spor disipliniyle tanıştıkları verimli bir yaz tatili geçirmeleri amacıyla 8 farklı branşta düzenlenen kurlar, eş zamanlı olarak başladı. Futbol, basketbol, voleybol, cimnastik, güreş, tekvando ve tenis öğrenmenin ilk adımlarını atan çocuklar, duruş, selamlama, topa vurma ve temel hareketleri öğrendi.

Kepezde Spor Dolu Yaz Tatili 2 (Small)

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Yeni Mahalledeki kulüp binasında kayıtların devam ettiği kurslar Eylül ayına kadar sürecek. Haftada 3 saat olan futbol dersleri Kuzeyyaka Spor Tesislerinde, tenis branşı kulüp binasında, güreş ile cimnastik

Kepezde Spor Dolu Yaz Tatili 3 (Small)

Çok Amaçlı Spor Salonu’nda, voleybol, basketbol, tekvando dersleri Turgut Özal Spor Salonu’nda veriliyor. Haftada 2 saat olan yüzme kayıtları ve dersleri ise Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılıyor.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN