Kepez Belediyesi’nin geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek ve bilimi çocuklara sevdirmek amacıyla şehrimize kazandırdığı Antalya Bilim Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yazda tatilini verimli değerlendirmek isteyen çocuklar için 10 – 14 Temmuz tarihlerinde ‘Tematik Bilim Kampı’ düzenliyor.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/07/Kepezden-‘Tematik-Bilim-Kampi_3-Small.jpg Kepez’den ‘Tematik Bilim Kampı’ 1Kepez Belediyesi, çocuklara bilimle iç içe nitelikli zaman geçirebilecekleri keyifli bir yaz tatili vaat ediyor. Bilimsel çalışmalar ve atölye çalışmaları ile yaz aylarında çocuklara kapılarını aralayan Antalya Bilim Merkezi, sürprizlerle dolu farklı temalar da etkinliklere hazırlanıyor.  Tematik Bilim kampıyla, Antalya Bilim Merkezi çocuklara merak ettiren, araştıran, uygulayan ve sonuç alan bir eğitim modeli sunuyor. Bu kapsamda Ahşap Tasarım Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, Matematik Atölyesi, Biyoloji Atölyesi, Fen Bilimleri Atölyesi, STEM Atölyesi ve Astronomi Atölyesi olmak üzere 7 farklı temada birbirinden eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları Antalya Bilim Merkezinde 10 – 14 Temmuzda başlıyor. Tematik Bilim Kampına 7-14 yaş aralığındaki tüm çocuklar başvuru yapabilirken sınırlı sayıda kontenjan bulunuyor.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/07/Kepezden-‘Tematik-Bilim-Kampi_2-Small.jpg Kepez’den ‘Tematik Bilim Kampı’ 2

Antalya Bilim Merkezi’nin 10 – 14 Temmuz tarihlerinde düzenlendiği  ‘Tematik Bilim Kampına’ katılmak isteyen çocuklar www.antalyabilimmerkezi.com adresinden veya  0(242) 314 10 10 numaralı telefon hattından gerekli bilgilere ulaşabilirler.

BÜLTEN