Kepez Belediyesi Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin, bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Vekili Altekin, Başkan Mesut Kocagöz'ü vekaleten, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin ve Kepez İlçe Emniyet Müdürü Caner Çiçek'i makamlarında ziyaret etti. Vekil Altekin, günün ilk ziyaretini Kepez Kaymakamı Nusret Şahin’e yaptı.

Kepezin Baskan Vekili Altekinden Ziyaretler 2 (Small)

Dikkat! Antalyalılar dışarı çıkmayın… 23 Temmuz Salı Günü Antalya Hava Durumu Dikkat! Antalyalılar dışarı çıkmayın… 23 Temmuz Salı Günü Antalya Hava Durumu

Kaymakam Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkan Vekili Altekin’e teşekkürlerini iletti. Vekil Altekin, günün ikinci ziyaretini ise Kepez İlçe Emniyet Müdürü Caner Çiçek'e gerçekleştirdi. Her iki ziyaret de samimi bir atmosferde gerçekleşti ve kurumlar arası iş birliğinin önemine vurgu yapıldı. Prof. Dr. Refik Emre Altekin, bu tür ziyaretlerin karşılıklı anlayış ve koordinasyonun artırılması açısından önemli olduğunu belirterek, Kepez'in daha yaşanabilir bir ilçe olması için tüm kurumlarla uyum içinde çalışacaklarını ifade etti.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN