Henüz 25 yaşında olmasına rağmen birçok başarıya imza atan Kerem Aktürkoğlu, Türk futbolunun en yetenekli ve gelecek vadeden genç oyuncularından biri olarak kabul edilmektedir. Aktürkoğlu'nun önümüzdeki yıllarda daha da büyük başarılara imza atması ve Avrupa futbolunun önemli kulüplerinde forma giymesi beklenmektedir. Peki, Kerem Aktürkoğlu maaşı ne kadar? İşte tüm detaylar…

Muğla’nın derin sularında inanılmaz görüntüler Muğla’nın derin sularında inanılmaz görüntüler

Kerem Akturkoglu Maas

Kerem Aktürkoğlu Maaş 2024

Bazı kaynaklardan elde edilen bilgilere göre yapılan son sözleşme gereğince 2024 yılındaki Kerem Aktürkoğlu maaşı 20 milyon TL'dir. Diğer haberlerde ise maaşının 25 milyon TL'ye yükseltildiği iddia edilmektedir. Ancak bu bilginin doğruluğu resmi bir kaynak tarafından teyit edilmemiştir.

Kerem Aktürkoğlu Ne Kadara Geldi?

Kerem Aktürkoğlu'nun Galatasaray'a transferi hakkında farklı bilgiler mevcuttur. Haberlere göre 2020 yılında 24 Erzincanspor'dan bedelsiz olarak transfer edilmiştir. Bazı kaynaklarda da transferi için Galatasaray'ın 3,6 milyon TL bonservis bedeli ödediği belirtilmektedir. 2021 yılında imzalamış olduğu sözleşmeye göre Kerem Aktürkoğlu maaşının yıllık ücret olarak ilk sezonda 850 bin TL, ikinci sezonda 900 bin TL, üçüncü ve dördüncü sezonlarda ise 950 bin TL yönünde olduğu iddia edilmiştir.

2024 yılı itibarıyla Aktürkoğlu'nun Galatasaray ile olan sözleşmesi devam etmektedir. Bazı haberlere göre Avrupa'nın önemli kulüplerinden de transfer teklifleri gelmektedir. Fakat Galatasaray'ın bu teklifleri reddettiği ve bonservis bedelini 10 milyon Euro'nun üzerine çıkardığı ifade edilmektedir.

Kerem Aktürkoğlu Sözleşmesi Ne Zaman Bitiyor?

Kerem Aktürkoğlu 2020-2021 sezon başında Galatasaray ile 5 yıllık yeni bir sözleşme imzalamıştı. Takım ile olan mevcut sözleşmesi ise 30 Haziran 2026 tarihinde sona erecek.

Kerem Akturkoglu Maas 5

Kerem Aktürkoğlu Hangi Takımda?

Kerem Aktürkoğlu 2024 yılı dahilinde Süper Lig'de Galatasaray forması giymektedir ve Türkiye A Milli Takımı'nda da görev almaktadır. bu anlamda da Kerem Aktürkoğlu maaşına dair pek çok spekülasyon çıkmıştır.

Kerem Aktürkoğlu Ailesi

Kerem Aktürkoğlu, Trabzonlu baba Ömer Faruk Aktürkoğlu ve Rizeli anne Filiz Aktürkoğlu'nun oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğudur. İki ağabeyi (Rıdvan ve Selim) ve bir de küçük kız kardeşi vardır. Hatta babası, kendisinin ilk futbol hocası olarak da bilinir.

Kerem Aktürkoğlu Sevgilisi

Aktürkoğlu'nun özel hayatı hakkında şu ana kadar resmi bir bilgi paylaşımı yoktur. Bu nedenle sevgilisi olup olmadığı veya kim olduğu konusunda bir kesinlik mevcut değildir. Bazı haber sitelerinde ve sosyal medya platformlarında ise bir ilişki içinde olduğuna dair iddialar yer almaktadır. Fakat bu iddiaların herhangi bir somut temeli bulunmamaktadır.

Kerem Akturkoglu Maas 3

Kerem Aktürkoğlu Kimdir?

Muhammed Kerem Aktürkoğlu, 21 Ekim 1998'de Kocaeli'nin İzmit ilçesinde doğan ve futbol sevgisini erken yaşlarda keşfeden Türk futbolcudur. Sol kanat ve ofansif orta saha pozisyonlarında gösterdiği yeteneklerle dikkat çeken başarılı sporcu şu anda Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Galatasaray'da forma giymektedir. Aktürkoğlu, futbolculuk kariyerine 13 yaşında Gölcükspor altyapısında başladı. Kısa sürede yeteneğiyle öne çıkarak Hisareynspor ve İstanbul Başakşehir altyapılarında da forma giydi. 2016 yılında İstanbul Başakşehir'in A takımına yükseldi. Burada 4 sezon boyunca görev aldı ve bu süreçte önemli bir tecrübe kazandı.

2020 yılında Galatasaray'a transfer olan Aktürkoğlu, yeni takımında kısa sürede uyum sağlayarak taraftarların sevgilisi haline geldi. Teknik direktör Fatih Terim tarafından da büyük bir güven duyulan genç futbolcu Galatasaray ile 2 Süper Lig şampiyonluğu, 1 Türkiye Kupası ve 1 Süper Kupa kazandı. Tüm bu başarılar ünlü futbolcunun yeteneğinin ve potansiyelinin bir göstergesidir. 2021 yılında ise A Milli Takım'a davet edilen Galatasaraylı Kerem, milli formayla da önemli bir performans sergiledi. Milli takımda 13 maça çıkmış ve 3 gol atmıştır.

İlgili İçerik: Kerem Aktürkoğlu Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımda?

Bu haberimizde sizin için Kerem Aktürkoğlu maaşı ve ne kadar kazandığına dair tüm detayları derledik.

Kaynak: HABER MERKEZİ