Televizyon ekranları seçim gününe odaklanırken, dizi tutkunları bekledikleri Kirli Sepeti dizisi merak konusu oldu. Bunun yerine özel bir programın geleceği duyurulurken, televizyon izleyicileri hem seçim heyecanını yaşayacak hem de ekrandaki değişikliği merakla bekleyecek

NOW TV YAYIN AKIŞINDA NE VAR?

Akşam saatlerinde, geniş izleyici kitlesine sahip olan Kirli Sepeti dizisi yayınlanmayacak ve yerine özel olarak hazırlanan Now Seçim 2024 programı ekrana gelecek. Bu programda, seçim günü analizleri ve önemli gelişmeler izleyicilerle paylaşılacak. Ayrıca, gece saatlerinde ise Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri programı seçim heyecanının ardından izleyicilerle buluşacak.

Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi? Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi?

Kirli Sepeti Fragman Son Bolum Izle Resim

ÖZEL YAYIN YAPILACAK?

Televizyon dünyasında yaşanan bu değişikliklerle beraber, izleyiciler hem seçimlere odaklanacak hem de eğlenceli ve bilgilendirici programları takip etme fırsatı bulacaklar. Seçim günü televizyon izleyicileri, bugünün özel yayın akışını kaçırmamak için ekran başında olmayı tercih edebilirler.  Yapılan bu değişikliklerle beraber, TV yayın akışı içerisinde böyle bir hareketlilik yaşanırken, izleyicilerin de merakla beklediği programlar ve diziler için yeni gelişmeleri takip etmeye devam edecekleri gözlerden kaçmıyor.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç