Antalya Konyaaltı Belediyesi fuaye alanında mozaik sanatçısı ünvanına hak kazanan öğrenciler tarafından mozaik sergisi gerçekleştirildi. Serginin açılışını ise Konyaaltı Belediyesi Başkanı Cem Kotan gerçekleştirdi.  Mozaik sanatçıları tarafından düzenlenen  bu sergide birbirinden güzel ve farklı hikayeleri barından eserler  sergilendi. Rabia Alagöz, 15 öğrencileri  ve sergide grupta yer alan ve birçok esere imzasını atan ancak vefat eden 5 kişinin çalışmalarına yer verildi. 13 Mayıs - 17 Mayıs tarihleri arasında ziyarete açık olan sergi vatandaşlardan büyük beğeni topladı. Öğretmenleri Rabia Alagöz ve Cem Kotan sergiyi gezdi. 

Cem Kotan Acılıs
''HER ZAMAN SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ''

Serginin açılışını yapan Başkan Cem Kotan, '' Bu güzel sergide bizi buluşturdukları için hocama, öğrencilerine ve değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Rabia hocam heyecanlı ve heyecanlı olmakta da haklı, bu kadar güzel sergilerle birlikte açılış yapıyoruz. Biz her zaman sanat ve sanatçımızın yanında olduk, olmayada devam edeceğiz ve belediyemizin salonlarında her zaman değerlendirmeye devam edeceğiz. Tekrardan Rabia hocama ve öğrencilerine bizleri bu özel ve anlamlı sergide buluşturdurduğu için teşekkür ediyorum. Herkesin emeklerine sağlık, açılışımızı yapalım'' dedi. 

Rabia Alagoz Açilis Konusma
HÜZÜN DOLU SERGİ

Açılış konuşması gerçekleştiren serginin öğretmeni Rabia Alagöz, çok heyecanlı olduğunu belirterek , ''Sevgili değerli misafirlerimiz burdaki eserler hepsi Konyaaltı'ndan toplanan çakıl taşları ve camlarla yapıldı. Birbirinden değerli bütün öğrencilerimin eserleri bu sergide yer alıyor. Bu sergi çok anlamlı bir sergi ve aynı zamanda benim için hüzün dolu bir sergidir. Şuan aramızda olmayan, vefat eden 5 öğrencimin eserleri bu sergide yer alıyor'' sözlerine yer verdi.

Nazan Tosun Cem Kotan
TANRIYA MEKTUPLAR

Tanriya Mektuplar

Serginin organizatörü Nazan Tosun, eserlerinin hikayesini anlattı. Eserlerini üç sevgiden oluştuğunu ilki Atatürk, ikincisi ailesi, üçüncüsü kedisi olduğunu belirten ve ikinci. eserinden bahseden Tosun; '' Tanrıya mektuplar adlı eserim de Kadının Tanrıya olan dileklerini mektuplardan yapılmış origami kuşlar  temsil ediyor.Elindeki büyük kuş eşi ve üç kuş ise evlatları için güzel dileklerini ifade etmektedir'' dedi. 

Ataturk Tablo

7. Antalya Akra Caz Festivali Dany Brillant ile başladı 7. Antalya Akra Caz Festivali Dany Brillant ile başladı

VE DİĞER ESERLER 

Ogrenciler Tablo Cem Kotan
Kedili Kiz TabloEserlerEserler Tablo Cem Kotan GeziEserler Sergi TabloHuzunlu Anlamli Eserler

Ogrenci TabloSergi EserOgrencilerden Kareler

Muhabir: BADE ÖNDER