Adana’dan işçilere 5 milyonluk maaş müjdesi Adana’dan işçilere 5 milyonluk maaş müjdesi

Konyaaltı Belediyesi, her yıl bahar ve kış dönemlerinde çocuk ve yetişkinler için ücretsiz spor kursları düzenlemeye devam ediyor. Futbol, tenis (çocuk-yetişkin), basketbol ve sabah sporu branşlarında verilen 2023-2024 Kış Dönemi Spor Kurslarının 2’nci dönemi Konyaaltı Belediyesi Toros Spor Tesisleri’nde gerçekleşen sertifika töreniyle sona erdi. Kursları başarıyla tamamlayan 600 sporcu sertifikalarını, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karabulut, Spor İşleri Müdürü İclal Çakır ve branş antrenörlerinden aldı.

Serti̇fi̇ka Töreni̇ (2) (Small)

AİLELER DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Sertifika töreni öncesinde gerçekleştirilen kortej ise ilgi gördü. Kortejde, minik sporcular antrenörleriyle sahayı turlarken, aileleri ise duygusal anlar yaşadı. Sertifika töreninde konuşan Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karabulut, “Birinci dönem gibi bu dönem de kurslarımızı başarıyla tamamladık. Kurslarımıza ilginin yoğun olması bizleri sevindiriyor. Hepinize emekleriniz dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Serti̇fi̇ka Töreni̇ (1) (Small)

MİNİK SPORCUDAN BAŞKAN KOTAN’A TEŞEKKÜR

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan’a teşekkür etmek istediğini belirten kış dönemi spor kursunun minik sporculardan Murat Rüzgâr Esen, “Buraya her zaman keyifle geldim. Arkadaşlarımla çok güzel bir eğitim aldık. Bu eğitim hep devam etsin. Cem abiye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: KONYAALTI BELEDİYESİ/BÜLTEN