Konyaaltı Belediyesi’nin Anneler Günü kapsamında “Saksı sizden, çiçek bizden” mottosuyla gerçekleştirdiği “Bir Tutam Yeşillik, Bir Dolu Sevgi Anneler Günü Teraryum Atölyesi”ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. HayatPark’ta gerçekleştirilen etkinliğe katılanlar annesine en güzel çiçeği hazırlamak için çabaladılar.

Muğla’nın derin sularında inanılmaz görüntüler Muğla’nın derin sularında inanılmaz görüntüler

Konyaaltı Bir Tutam Yeşil (5) (Small)

Etkinliğe Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan’ı temsilen Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Müge Gezginci Ünsal katılım sağladı. Konyaaltı Belediyesi’nde bu tür etkinliklerin daha fazla olacağının sözünü veren Ünsal, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Konyaaltı Bir Tutam Yeşil (1) (Small)

SAKSISINI KAPAN HAYATPARK’A KOŞTU

HayatPark’ta sabah saatlerinde başlayan etkinliğe katılım oldukça yoğun oldu. Saksı ve teraryum fanuslarını yanlarında getiren vatandaşlar, belediyenin kendilerine verdiği çiçek ve bitkilerle en güzel çiçeği tasarlamaya çalıştılar. Park ve Bahçeler Müdürü Öncü Ceylan Baloğlu, “Bugün Konyaaltı Belediyesi olarak Anneler Günü öncesinde ‘Bir Tutam Bitki, Bir Tutam Sevgi’ sloganıyla vatandaşlarımızla bir arada olduk”şeklinde konuştu.

Konyaaltı Bir Tutam Yeşil (2) (Small)

ANNELER İÇİN EN GÜZEL ÇİÇEKLER YAPILDI 

Etkinliğe katılan vatandaşlardan Arzu Kaya, “Konyaaltı Belediyemizin Anneler günü için düzenlemiş olduğu bu etkinlik hepimizi çok mutlu etti. Bizleri yalnız bırakmadılar. Bizleri unutmadılar. çok teşekkür ediyoruz. Baharı böyle daha güzel karşıladık” diye kaydederken bir diğer katılımcı Selma Kaya, “Etkinlik çok güzel ve zevkli. Bizlere buradaki görevli arkadaşlarımız yardımcı oldu. Buradan Konyaaltı Belediyesi’ne çok teşekkür ederiz” dedi.

Konyaaltı Bir Tutam Yeşil (4) (Small)

Kaynak: BÜLTEN