Zeynep İnanoğlu Kimdir? Kimin Kızı? İlk Eşi Kim? Ne İş Yapıyor? İlker İnanoğlu ve Zeynep İnanoğlu Kardeş Mi? Zeynep İnanoğlu Kimdir? Kimin Kızı? İlk Eşi Kim? Ne İş Yapıyor? İlker İnanoğlu ve Zeynep İnanoğlu Kardeş Mi?

Fenerbahçe sezonun tamamlanmasının ardından yeni sezon yapılanmasına çok hızlı başladı. Henüz haziran ayında takımın başına Jose Mourinho’yu getiren sarı lacivertlilerin, dünyaca ünlü güzel oyuncu Ana de Armas’ı reklam yüzü olarak ikna etmeye çalıştığı söylentiler arasında. Kübalı güzel Ana de Armas Fenerbahçe’nin reklam yüzü mü olacak? Ana de Armas kimdir? 

Armasfotoıkı

TANITIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

Geçtiğimiz cumartesi günü oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde, maç öncesi ve maç sonrası Fenerbahçe ile yaptığı açıklamaların ardından Fenerbahçe’nin adeta reklamını yapan Jose Mourinho, Kanarya’nın dünyaya tanıtımını yapmaya resmen başlamıştı. Moruinho gibi dünyaca ünlü bir teknik direktörün Fenerbahçe’ye gelmesinin ardından dünya basınında tüm gözler Fenerbahçe’ye çevrilmişti. Fenerbahçe’nin tanıtım çalışmalarına Ana de Armas’ı reklam yüzü yaparak devam etmek istediği iddia edildi. İddiaya göre Ana de Armas, Fenerbahçe’nin yeni reklam yüzü olacak ve 3 farklı çekim yapılacak. Kübalı güzel Ana de Armas Fenerbahçe’nin reklam yüzü mü olacak? Ana de Armas kimdir? 

Armasfoto1

ANA DE ARMAS KİMDİR?

Ana de Armas, 30 Nisan 1988 yılında Küba’da dünyaya geldi. 14 yaşındayken Havana Ulusal Tiyatro Okulu’ndan eğitim alan Armas, oyunculuk adına ilk adımlarını burada attı. Kübalı güzel oyuncu henüz 16 yaşında Manuel Gutiérrez Aragón’un yönetmen koltuğunda oturduğu Una rosa de Francia filmi ile beyaz perdede ilk kez yer aldı. 2014 yılında Los Angeles’a taşınan ve kariyerine Hollywood filmleriyle devam eden güzel oyuncu, “Vurguncular”, “Demir Yumruk”, “Bas Gaza” ve döneminde çok ses getiren Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı” gibi önemli yapımlarda rol aldı.

Muhabir: Stajyer Muhabir/ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ