Uzun süredir hiçbir belediye ile anlaşmayan megastar başpehlivan Ali Gürbüz, aldığı kararla Manavgat Belediyesi’ne transfer olmuştu. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde 2011, 2012, 2019 ve 2021'de 4 kez altın kemer sahibi olan Başpehlivan Ali Gürbüz kendisini 1 yıllığına Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü'ne bağlayan sözleşmeye imza atmıştı. Ali Gürbüz’ün aralarına katılmasına mutlu olduklarını belirten Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, “Manavgat için önemli bir gün. Fatih Atlı kardeşim bize sezonun ilk altın kemerini getirdi, kendisini yürekten kutluyorum. Serhat kardeşim Manavgat'ın emektarı, o bizim için ayrı bir değer, kendisinden büyük başarılar bekliyoruz.

UZUN YILLARDIR TANIŞIYORUZ

Gm1Tanqweaags4K (Small)

Ali kardeşime gerçek takımına hoş geldin diyorum. Uzun yıllardır tanışıyoruz, her zaman birbirimizin yanında olduk. Atadan beridir tanıdığım, doğduğu evi dahi gidip gördüğüm bir kardeşimdir. Birçok teklife rağmen bir türlü Manavgat'a getirilemeyen Ali kardeşim artık bir gönül borcunu ödemek için bizim aramıza katıldı. Küçük bir eksiğimiz vardı, Ali kardeşim o eksiği fazlasıyla tamamladı. Manavgat'ımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu yıl Manavgat'a temel hedefimiz olan Kırkpınar'ı getireceklerdir diye düşünüyorum. Türkiye'nin en güçlü güreş takımı bizde" demişti.

Muğla’da deniz otobüslerinin seferleri değişti… İşte o detaylar Muğla’da deniz otobüslerinin seferleri değişti… İşte o detaylar

Gm1Tanxxeaaser1 (Small)

MANAVGAT’IMIZI GURURLANDIRDI

Ali Gürbüz, Fethiye’de yapılan 2. Mustafa Kiremitli Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde birinci oldu. Birincilik ile ilgili sosyal medyasında paylaşım yapan Başkan Kara, “Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü sporcumuz Megastar Ali Gürbüz, bugün Fethiye’de yapılan 2. Mustafa Kiremitli Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde birinci olmuştur. Belediyemiz bünyesinde katıldığı ilk güreş organizasyonunda elde ettiği şampiyonluk ile Manavgat’ımızı gururlandıran Başpehlivanımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” sözlerine yer verdi.

Gm1Tanvxwaei Dq (Small)

BALKIZIM TEBRİK EDERİM

Öte yandan Başkan Kara’nın kızı aynı gün Kara’ya ikinci mutluluğu yaşattı. Başkan Kara’nın kızı İpek Kara, İtalya’da düzenlenen International Orbetello Piano Competition’da 3’üncü oldu.

Gm1F9Q1W8Aa Zcs (Small)

Sosyal medyasında kızını tebrik eden Başkan Kara, “Balkızım İpek, İtalya’da düzenlenen International Orbetello Piano Competition’da 3’üncülük ödülüne layık görülerek bizi bir kere daha gururlandırdı. Daha nice başarılara ulaşacağına güvenim tam, tebrikler balkızım” ifadelerine yer verdi.

Gm1F9Q1Wkaafekz (Small)

Muhabir: YAPRAK ÖZER