Antalya’nın o ilçesi hem elektriksiz hem de susuz kaldı… Sorun TBMM’ye taşındı Antalya’nın o ilçesi hem elektriksiz hem de susuz kaldı… Sorun TBMM’ye taşındı

Manavgat'ta düzenlenen kutlamalar kapsamında Atatürk Kültür Merkezi önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar öğrencilerin ve ilçede bulunan spor kulüplerinin katılımıyla Gençlik Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşün tamamlanmasının ardından Cumhuriyet Meydanı'nda Kaymakam Adil Karataş, Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ersin Selimefendigil, siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri, daire müdürleri, gaziler, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı törene geçildi.

56005 (1) (Small)

Törende İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Süleyman Karakaya tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasından sonra saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Süleyman Karakaya'nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra öğrenciler şiir okudu, halk oyunları ve spor gösterileri yapıldı.

56005 (3) (Small)

Törende düzenlenen şiir, resim, kompozisyon yarışmalarının yanı sıra spor branşlarında dereceye girenlere ödülleri verildi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı törenleri kapsamında Side SAK Derneği üyeleri Manavgat Irmağı'nda Türk bayrağı açarak su gösterisi gerçekleştirdi.

Kaynak: DHA