Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurulu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde (ETÜ) gerçekleştirildi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB yönetim kurulu üyeleri, TOBB konsey başkanları, TOBB delegeleri, oda ve borsa başkanlarının katıldığı genel kurula Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Meclis Başkanı Sedat Öz, TOBB MATSO delegeleri Bülent Sarı, Nihat Vural, Mehmet Yıldız, Mehmet Cen ve Genel Sekreter Halil İbrahim Altıparmak birlikte katıldı. Toplantıda, hesapları inceleme komisyonu, mevzuat komisyonu, ekonomik raporu inceleme komisyonu, dilekleri inceleme komisyonu, Avrupa Birliği uyum komisyonu, dış ilişkiler komisyonu, vergi komisyonu, ekonomi politikası komisyonu ve basın ve yayın komisyonu sunuşları gerçekleştirildi.

“HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ'

55052 (Small)

MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, 80. Mali Genel Kurul ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, "Ülkemiz ve iş dünyamız için birbirinden değerli çalışmalar gerçekleştiren üst kuruluşumuz olan TOBB'un 80. Genel Kurulu hayırlı olsun" dedi.

Genel kurulda Manavgat iş dünyasının ve üyelerin talep ve sorunlarını dile getirdiklerini kaydeden Başkan Güngör, "Çok güzel bir genel kurul geçirdik. Genel kurulumuzda iş dünyasının ve üyelerimizin yaşadığı sorunları dile getirdik" diye konuştu.

Mersin’de beklenen şenlikler başladı Mersin’de beklenen şenlikler başladı

TALEPLERİ TAKİP EDECEĞİZ

55052 (1) (Small)

İş dünyasının güçlü sesi olan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun her zaman ve her konuda kendilerine büyük destek olduğunu belirten Başkan Güngör, "TOBB Başkanımız Sayın Başkanımızın liderliğinde aynı heyecan ve ruhla üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da emek verecek, çalışacak ve üreteceğiz. 80. genel kurulun ülkemize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi. DHA

Kaynak: DHA