Antalyaspor’a transfer müjdesi! Antalyaspor’a transfer müjdesi!

Antalya Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara ve belediye başkan yardımcısı Engin Tüter, Manavgat Belediyespor Voleybol, Basketbol, Yüzme ve Tenis Kulüpleri’nin başarılı sporcularıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Katıldıkları turnuvalarda büyük başarılar elde eden sporcular, Başkan Kara ve Başkan Yardımcısı Tüter tarafından tebrik edilerek, destek sözü aldılar.

“VOLEYBOLA OLAN İLGİYİ ARTIRDIK”

Dsc 7520 (Small)

Başarılarıyla Türkiye çapında yankı uyandıran Manavgat Belediyesi Voleybol Kulübü, Antalya Gelişim Ligi Yıldız Kızlar kategorisinde ikincilik elde etti. Kulüp antrenörü İsmet Deniz, voleybola olan ilgiyi kent genelinde artırdıklarını, başarılarının devam edeceğini söyledi.

BASKETBOLDA PLAY-OFF

Manavgat Belediyesi Basketbol Kulübü U10-U11 düzeyinde Doğu Grubu ikincisi olarak Antalya’da oynanacak play-off’lara katılmaya hak kazandı. Kulüp antrenörü Süleyman Özer, “Nefi Başkanımızla birlikte Manavgat’ı bir spor kenti haline getirmek istiyoruz. Hedefimiz Manavgat’ın evlatlarını ülke basketbolunun en üst noktasına çıkarmak.” ifadelerini kullandı.

Dsc 7547 (Small)

KÜÇÜK TENİSÇİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Manavgat Belediyesi Tenis Kulübü sporcuları Mavi Asya Yıldırım ve Güneş Bulut önemli başarılara imza attı. Mavi Asya Yıldırım, Türkiye Tenis Federasyonu 9-10 Yaş Yeşil Top Turnuvası’nda 1’incilik elde ederken; Güneş Bulut da Türkiye Tenis Federasyonu 8-9-10 Yaş Turuncu Top Turnuvasında grup 3’üncüsü oldu.

“SİZLERE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Dsc 7550 (Small)

Manavgat’ın yetiştirdiği sporcularla gurur duyduklarını belirten Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, “Başarılarınızı duyuyoruz. Manavgat sizlerle gurur duyuyor. Sizleri tüm çocuklarımıza örnek olarak gösteriyoruz. Atatürk’ün de dediği gibi sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Manavgat Belediyesi olarak sizlere her türlü desteği vererek yanınızda olacağız. Sizler sağlıklı yaşarsanız, sağlıklı düşünürseniz geleceğimiz emin ellerde olacaktır. Bizim görevimiz sizlere iyi bir gelecek hazırlayarak, sizlerin bu ülkeyi daha iyiye götürmesini sağlamak. Manavgat’ımızı hep beraber güzelleştireceğiz. Siz varsanız biz var olacağız. Sizleri yetiştiren, yanınızda olan ailelerinize ve hocalarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: BÜLTEN