Sanatçı Berrin Küçük’ün Manavgat’taki ilk kişisel sergisinde renkli görüntüler oluştu.Açılışa, Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Sanatçı Berrin Küçük, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Manavgat Sergii (1)

MANAVGAT’TA SANAT YOLCULUĞU

Zengin renk paleti ve özgün tarzıyla tanınan Berrin Küçük, eserlerinde sanatseverleri farklı dünyalara davet ediyor. Sergide, yüzlerce farklı temada yağlı boya tablolar, akrilik tablolar ve el işi dekoratif eserler yer alıyor. Side Kültür Evi'nin duvarlarını süsleyen resimler, sanat dolu bir yolculuk vaat ediyor.

Manavgat Sergii (6)

Sanatseverler sergide, Berrin Küçük'ün eserlerini inceleme fırsatını yakalarken, bir yandan da sanatçıyla sohbet etme imkanı buldular. Berrin Küçük'ün eşsiz eserleri, 9 Haziran tarihine kadar Side Kültür Evi'nde ziyaret edilebilecek.

Manavgat Sergii (5)

İLK KİŞİSEL SERGİSİ

Sergi açılışında konuşan Berrin Küçük, “Bu benim ilk kişisel sergim. Side gibi tarihi değeri olan bir ortamda, 72 yaşında bu sergiyi açmak nasip oldu. Yağlı boya, akrilik ve dekoratif çalışmalar ürettim. Bu güzellikleri sizlerle paylaştığım için çok mutluyum. Herkese tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Manavgat Sergii (3)

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Açılış sonrası düşüncelerini ifade eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, sanatın düşünce ve duygu yönünü vurguladı. Başkan Kara, “Sanat, sadece güzellikleri değil, aynı zamanda düşünceyi, duyguyu ve yaşamın derinliklerini yansıtır.

Manavgat Sergii (2)

Berrin Küçük'ün eserleri de bu derinliği ve çeşitliliği bünyesinde barındırıyor. Sanatçılarımızın ve sanatseverlerimizin emekleri, şehrimizin ve ülkemizin kültürel mirasının daha da zenginleşmesine katkı sağlıyor. Bu vesileyle, Berrin Küçük gibi değerli sanatçılarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Aspendos'ta dev konser… Aspendos'ta unutulmaz gece Aspendos'ta dev konser… Aspendos'ta unutulmaz gece

Kaynak: MANAVGAT BELEDİYESİ / BÜLTEN