Antalya’nın kangrenli sorununa Başkan Böcek’ten çözüm Antalya’nın kangrenli sorununa Başkan Böcek’ten çözüm

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kent genelinde coşkuyla kutlanması amacıyla hazırlattığı kutlama programları hız kesmeden devam ediyor. Manavgat Belediyesi son olarak AKM Meydanı’nda duygulandıran bir kutlama programı düzenledi.

D S C 5121

Kutlama programına Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara’yı temsilen başkan yardımcıları, birim müdürleri ve meclis üyeleri katıldı. AKM Meydanı’nda yapılan kutlama programına Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Ukrayna, Brezilya ve Türkiye’den katılan ekipler, kendi uluslarını temsil eden dans gösterileri düzenledi.

D S C 5082

KUTLAMAYA YOĞUN İLGİ

Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu Şef Tayfun Yılmaz eşliğinde sahne alarak Cumhuriyet marşlarını seslendirdi. Ayrıca Manavgat Belediyesi, çocukların bayram havasını dolu dolu yaşayabilmesi amacıyla AKM Meydanı’na yüz boyama etkinliği, pamuk şeker ve şişme oyun grubu da kurdurdu. Manavgat Belediyesi’nin 23 Nisan kutlama programı, aileler ve çocukların tarafından yoğun ilgi gördü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programını çocukların gönüllerince eğlenebilmesi için özenle hazırladıklarını belirten Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, belediyecilik hizmetlerinde de çocukların yüzünün güleceğini belirtti.

D S C 5097

ÇOCUKLARA GÜZEL BİR GELECEK DİLEDİ

Başkan Niyazi Nefi Kara, “Atamız bizlere emaneti olan geleceğimizin teminatı çocuklarımız, gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Onların bayramı yaşayabilmesi, yüzünün gülmesi ve dünya çocuklarıyla bir araya gelmesi bizleri de oldukça mutlu etti.

D S C 5121

Bizler, onların her zaman yanında olacağız ve çalışmalarımızı onların daha mutlu olacağı bir kent yaratma amacıyla gerçekleştireceğiz. Tüm çocuklarımızın günü kutlu olsun. Çocuklarımızın kavga, acı ve gözyaşı görmeyeceği bir dünyada yaşamasını temenni ediyor, hepsine mutlu ve güzel bir gelecek diliyorum” dedi.

 

Kaynak: BÜLTEN