Antalya’da etkili olan sıcak hava dalgası etkisini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bunaltıcı havaların yaşandığı Antalya’da vatandaşlar, sıcaklıkların düşüp düşmeyeceğini sık sık araştırıyor. Sıcak hava dalgasının etkili olduğu Antalya’da yağmurun yağıp yağmayacağı ise en merak edilen konular arasında geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya 25 Haziran Salı günü hava durumu raporunu yayınladı. Peki Antalya’da yarın yağış var mı? Antalya’da 25 Haziran Salı günü (yarın) hava nasıl olacak?

ANTALYA 25 HAZİRAN HAVA DURUMU

Antalya 25 Haziran (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 25 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya’daki avcılığa teknoloji darbesi Antalya’daki avcılığa teknoloji darbesi

AKSU

Aksu’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 25 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 25 Haziran Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 25 Haziran Salı günü güneşli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 25 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 25 Haziran Hava Durumu (Small)

KEPEZ

Kepez’de 25 Haziran Salı günü güneşli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 25 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya 25 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

MANAVGAT

Manavgat’ta 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

SERİK

Serik’te 25 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN