Antalya’da haftalardır etkili olan sıcak hava dalgası devam ediyor. Kent genelinde hakim olan sıcak havalar nedeniyle vatandaşlar, sıcaklıkların ne zaman biteceğini merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu en merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Antalya’da 3 Temmuz Çarşamba günü (yarın) hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava kaç derece olacak?

ANTALYA 3 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 3 Temmuz Hava (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık 33 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık 32 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık 34 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 3 Temmuz Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık 36 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık 34 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 3 Temmuz Çarşamba günü güneşli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık 36 derece olacak.

Antalya 3 Temmuz Hava Durumu (Small)

FİNİKE

Finike’de 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık 34 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık 34 derece olacak.

Emeklerinin yok oluşunu göz yaşlarıyla izledi Emeklerinin yok oluşunu göz yaşlarıyla izledi

İBRADI

İbradı’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık 32 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 3 Temmuz Çarşamba günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık 35 derece olacak.

Antalya 3 Temmuz (Small)

KEMER

Kemer’de 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık 33 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 3 Temmuz Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık 37 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık 32 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık 33 derece olacak.

Antalya 3 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 3 Temmuz Çarşamba günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık 35 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 3 Temmuz Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık 35 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık 32 derece olacak.

SERİK

Serik’te 3 Temmuz Çarşamba günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN