Antalya’da etkili olan sıcak hava dalgasının devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcak havaların kasıp kavurduğu Antalya’da vatandaşlar, bunaltıcı havalar ile mücadele etmeye çalışıyor. Peki Antalya’da yarın hava sıcaklıkları artacak mı? Antalya’da 5 Haziran Çarşamba günü hava nasıl olacak?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 5 HAZİRAN’DA HAVA NASIL OLACAK?

Antalyada Hava Sicakligi Artiyor 5 Haziran (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26  derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

Antalyada Hava Nasil Olacak 5 Haziran (Small)

ELMALI

Elmalı’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya Hava Durumu 5 Haziran (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 5 Haziran Hava Durumu (Small)

KEPEZ

Kepez’de 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya’ya bayramda 1 milyonu aşan ziyaretçi… Yer bulamayan valiyi arıyor Antalya’ya bayramda 1 milyonu aşan ziyaretçi… Yer bulamayan valiyi arıyor

SERİK

Serik’te 5 Haziran Çarşamba günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN